VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: korrigjim

Si mund të ndalet recidivisti Thaçi? – Nga VETON SURROI

By | February 16, 2019

Akademikët i dalin kundër idesë së Thaçit për kufijtë: Plan i vjetër serb, me pasoja shumë të dëmshme

By | February 11, 2019

Bieber: Deklarimet e Thaçit për korrigjim kufijsh tregojnë se ai po zhvillon bisedime sekrete

By | February 10, 2019

Thaçi: Korrigjimi i kufijve do të jetë pjesë e marrëveshjes Kosovë-Serbi

By | February 5, 2019

Bëhuni gati për fjalën e radhës, bashkim – Nga Veton Surroi

By | January 18, 2019

Si degjeneroi “dialogu” me Serbinë – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | December 19, 2018

Kroacia përsërit qëndrimin kundër shkëmbimit të territoreve të Kosovës

By | November 8, 2018

Haradinaj: Jemi pjesë e NATO-s dhe po bëhemi me ushtri

By | October 19, 2018

Thaçi: Haradinaj të korrigjojë veten, mund ta humbë postin

By | October 8, 2018

Ideja për korrigjim kufijsh, një eufemizëm i copëtimit të Kosovës së copëtuar – Nga Alban Krasniqi

By | September 25, 2018

ÇKA PO NDODH KËSHTU? KAOS I RËNDË NË POLITIKËN KOMBËTARE – Nga Frank Shkreli

By | September 24, 2018

MAFIA POLITIKO-PROKURORIALE FUTI MISH DHIE NE LISTAT E VETERANËVE – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | September 21, 2018

PRANIM – JO KORIGJIM E AS NDRRIM…! – Opinion nga Reshat Nurboja, Dr.Sc.në Shkenca Politike dhe Marrëdhënie Ndërkombëtare

By | September 18, 2018

Thaçi: Nuk do të ketë ndarje të Kosovës

By | September 6, 2018

Vuçiçi: Duhet ta largojmë urrejtjen 200 vjeçare mes serbëve dhe shqiptarëve

By | September 3, 2018

“Korrigjimi i Ballkanit”

By | September 2, 2018

Mogherini: Kosova e Serbia të shmangin përpjekjet për shtete etnikisht homogjene

By | August 31, 2018

Paddy Ashdown, Carl Bildt dhe Christian Schwarz-Schilling: “Tregtia me territore” midis Kosovës e Serbisë “kërcënon edhe Bosnjën”

By | August 29, 2018

I biri i Sorosit, kumbari i ndarjes së Kosovës, mes konsultimeve të Vuçiçit, Thaçit dhe Ramës

By | August 29, 2018

Pse populli i Kosovës asnjëherë nuk u pyet për kufijtë e Kosovës (1912-2018)?! – Prof. Dr. Mehdi Hyseni

By | August 27, 2018

Kosovë-Serbi, Hahn: Çdo marrëveshje t’i shërbejë stabilitetit të rajonit

By | August 27, 2018

Haradinaj sërish kundër korrigjimeve: Kosova i ka kufijtë e saj dhe i respektojmë

By | August 27, 2018

Raundi i ri i bisedimeve Kosovë – Serbi më 7 shtator

By | August 25, 2018

Intervista – Hooper: Marrëveshja me Serbinë, nënkupton marrëdhënie të re me SHBA-të

By | August 22, 2018