VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Catherine Ashton

Ashton: Si u morën vesh Thaçi e Daçiq për Asociacionin – pse u mbajt sekret fotografia e dy liderëve

By | May 20, 2019

Ish-zëdhënësi i NATOs: Marrëveshja Kosovë-Serbi duhet të jetë prioritet i udhëheqjes së ardhshme të BE-së

By | February 19, 2019

Si degjeneroi “dialogu” me Serbinë – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | December 19, 2018

Analistët: Marrëveshja Kosovë – Serbi e dështuar dhe pa progres

By | April 19, 2016