VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Florian Bieber

Bieber: Korrigjimi i kufijve nuk është ide e dëshirueshme, ngre tensionet në gjithë rajonin

By | June 18, 2019

Bieber: Deklarimet e Thaçit për korrigjim kufijsh tregojnë se ai po zhvillon bisedime sekrete

By | February 10, 2019

Intervistë me Florian Bieber: Korrigjimi i kufijve ide e vjetër dhe e rrezikshme serbe, marrëveshje nuk do ketë as këtë vit

By | January 21, 2019

Eksporti i “lajmeve të rreme” i rikthehet në bumerang Maqedonisë

By | September 25, 2018

Analiza e gazetës austriake: “Rusia, Turqia dhe Kina po përpiqen të rrisin ndikimin në Ballkan”

By | August 21, 2018

Gazeta gjermane: Si po e ndihmon Rama Vuçiçin për ndarjen e Kosovës

By | March 1, 2018

Financial Times: BE pranon këto gjashtë shtete

By | February 3, 2018

Ballkani perëndimor pas BREXIT: Fitore e Rusisë, humbje e Evropës – Nga Florian Bieber, REL

By | June 30, 2016

EKSPERTËT EVROPIANË – GRUEVSKI BURIM DESTABILITETI NË RAJON E MË GJERË, NUK MERITON SHANSE TË TJERA

By | June 22, 2015