VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: George Soros

Borxh Sorosit? Meta: Do ja ktheja, s’kam përfituar as 1 biletë avioni

By | July 30, 2019

(Video) Sali Berisha vendos një video ku në maj 1999 Soros kritikon ndërhyrjen e NATO-s në Kosovë si përkeqësuese të situatës!

By | July 18, 2019

Shqiptarët e Amerikës protestojnë para Shtëpisë së Bardhë

By | July 8, 2019

U mbajt protesta para Shtëpisë së Bardhë: Trumpi të shpëtojë Shqipërinë nga Rama e Soros (video)

By | July 7, 2019

Fox News: Soros akuzohet nga presidenti i Shqipërisë për “komplot”

By | July 2, 2019

Washington Times: Pse Shtëpia e Bardhë lejon DASH t’i japë mbështetjen një qeverisje të majtë të akuzuar me krimin e organizuar

By | June 28, 2019

Thirrja e Sorosit: BE të zgjohet para se të përfundojë si Bashkimi Sovjetik

By | February 13, 2019

Judicial Wath: Rama me Sorosin mbyti Shqipërinë në korrupsion

By | January 20, 2019

‘Judicial Watch’: DASH e USAID punuan me Soros për ‘ushtrinë mercenare’ në Shqipëri (dokumente të reja)

By | October 4, 2018

I biri i Sorosit, kumbari i ndarjes së Kosovës, mes konsultimeve të Vuçiçit, Thaçit dhe Ramës

By | August 29, 2018

Orban paralajmëron sllovakinë për rrezikun nga George Soros

By | July 3, 2018

Britani, deputetët do të marrin udhërrëfyesin si të ndalojnë Brexitin

By | June 2, 2018

Aleks Soros djali i George Soros, ka zhvilluar takime në Kosovë

By | April 11, 2018

Akuza e fortë nga SHBA, si e kapi Rama me ndihmën e Soros Reformën në Drejtësi. Cili ishte roli i ambasadorit Lu?

By | April 5, 2018

Nga Madonna tek George Soros, të gjithë VIP-at e nxjerrë zbuluar prej ‘Paradise Papers’

By | November 6, 2017

Lubonja: Trump dhe Soros kanë të përbashkët manipulimin e shqiptarëve

By | July 28, 2017

Budapest: Mijëra vetë demonstruan në mbështetje të Sorosit

By | April 10, 2017

Roli i Sorosit ngjall polemika në Evropën qendrore dhe lindore

By | March 25, 2017

Fotot – Maqedoni, protestuesit me parullë edhe kundër Edi Ramës

By | March 21, 2017

Senatorët e SHBA kërkojnë hetime për paratë amerikane në Ballkan

By | March 15, 2017

A do të arrestohet Soros? Kanë filluar nënshkrimet

By | February 11, 2017

Sorosi ndau Hungarinë në dysh

By | January 20, 2017

Ja çfarë shkruan Soros për Trump tek Project Syndicate

By | December 30, 2016

Lajmi i vdekjes të George Soros tronditi rrjetin…

By | August 28, 2016