VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Presidenti Thaçi

Mediat gjermanishtfolëse: Lufta për pushtet mes Kurtit dhe Thaçit ka edhe një dimension ndërkombëtar

By | March 27, 2020

Skandaloze dhe tmershme: KJO ËSHTË FYTYRA E VËRTETË E PRESIDENTIT THAÇI!! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | March 24, 2020

Kurti sqaron vendimin për shkarkimin e ministrit të LDK-së

By | March 19, 2020

Thaçi dhe Haradinaj kundërshtojnë deklaratat e Vuçiçit për Reçakun

By | December 5, 2019

Zëri i Amerikës: Zgjedhjet e parakohshme në Kosovë me 6 tetor

By | August 26, 2019

Analistët: Marrëveshja Thaçi-Vuçiç pritet të nënshkruhet në dhjetor

By | July 23, 2019

RTK: Zgjedhjet e jashtëzakonshme do të mbahen më 8 shtator

By | July 22, 2019

Armiqësia e vjetër apo “miqësia” e re me Serbinë!? – Nga Florim Zeqa

By | May 12, 2019

PRESIDENT THAÇI A FJETE HIÇ…?! (A e pave në andërr Federica Mogherinin) – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | May 3, 2019

Artur Zheji: “Thikat” që hëngri Haradinaj në Berlin, Rama dhe Thaçi e “shesin” kryeministrin e Kosovës…

By | May 2, 2019

Çollaku: Kosova nuk shkon për të bërë “spektakël” në Berlin

By | April 26, 2019

Vazhdon drama Hashim Thaçi – Alma Lama: A e denoncoi ambasadorja presidentin në Polici?

By | February 20, 2019

Intervista – Thaçi: pyetja ime për kritikët apo skeptikët është: si mund të na njohë Serbia neve, si mund ta bindim Rusinë për t’u anëtarësuar në OKB?

By | February 6, 2019

Thaçi: Korrigjimi i kufijve do të jetë pjesë e marrëveshjes Kosovë-Serbi

By | February 5, 2019

Kosova në margjinat e Forumit Ekonomik në Davos

By | January 24, 2019

Lista Serbe kundërshton deklaratat e presidentit Thaçi për Mitrovicën

By | January 23, 2019

Në dialog nga “pika zero”

By | January 22, 2019

Veton Surroi: Rama të sqarojë është pro apo kundër ndryshimit të kufijve

By | January 10, 2019

Konvertimi i (pa)pritur i Thaçit, nga patrioti në tradhtar! – Nga Florim Zeqa

By | December 30, 2018

Kush do ta udhëheqë dialogun me Serbinë?

By | December 28, 2018

Thaçi: Kosova e vendosur për marrëveshje përfundimtare me Serbinë

By | December 26, 2018

Thaçi i nis manipulimet me letrën e Presidentit të SHBA

By | December 19, 2018

Thaçi iu iu rikthye teorisë së tij të «marrëveshjes së dhimbshme me Serbinë» – Nga HYSEN ARAPI

By | December 18, 2018

Tribunali komenton shkrimet se Thaçi do të ftohet në Hagë: Gjithçka çfarë është thënë në raportin e Dick Martyt po hetohet

By | December 17, 2018