VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: VUÇIÇ

Video domethënëse: Vuçiç dhe Sheshel duke shtyrë një Audi

By | December 26, 2019

Analistët: Marrëveshja Thaçi-Vuçiç pritet të nënshkruhet në dhjetor

By | July 23, 2019

Negociatat e fshehta e tradhtojnë Kosovën – Nga DAVID H. PHILLIPS

By | May 31, 2019

“Dy Trepça kemi ne, Rama e Thaçi shesin tre”, nis protesta e VV (fotot dhe video)

By | May 8, 2019

Protesta kundër Vuçiçit dhe Dodikut – Përplasje mes qytetarëve e policisë (video)

By | May 8, 2019

ANSA – Vuçiç: Nuk mund ta njohim Kosovën pa marrë diçka në këmbim

By | March 5, 2019

Ministrja franceze ia pret shpresat Vuçiçit: Nuk ka anëtarësime në BE

By | February 26, 2019

Trump letër Vuçiçit: Njihni Kosovën në tërësinë e saj

By | February 15, 2019

Vuçiç i shkruan letër Trumpit: Ju bëjmë thirrje të vizitoni Serbinë, si presidenti i parë amerikan pas pothuajse 40 vitesh

By | January 31, 2019

Vuçiç: Nuk do të ndryshoj politikat e mia

By | January 27, 2019

Protesta kundër presidentit serb në Beograd

By | January 20, 2019

Me mijra në javën e pestë të protestave kundër Vuçiçit në Serbi

By | January 7, 2019

Si degjeneroi “dialogu” me Serbinë – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | December 19, 2018

(Video) Deklarata e javës:Ish-presidenti kroat Stipe Mesić: Në Kosovë nuk mund të realizohen as dëshirat e Milosheviçit dhe as të Vuçiçit !

By | December 2, 2018

Vuçiç: Veprimet e shqiptarëve po çojnë në katastrofë të plotë

By | November 30, 2018

Vuçiç, porosi serbëve të Kosovës: Mirë që u zgjuat, vazhdoni protestat

By | November 30, 2018

Vuçiç: Tërhiqeni taksën, pastaj mund të bisedojmë për çfarë të doni

By | November 24, 2018

Flamuri i Kosovës në Paris, Vuçiç: S’duhet të shkoj asgjëkundi?

By | November 6, 2018

Patriariku Irinej: Vuçiçi po lufton si luan për Kosovën

By | October 16, 2018

Vuçiç: Disa vende perëndimore punojnë që Kosova të hyjë në Interpol

By | October 15, 2018

Më 11 nëntor te Macron edhe Thaçi e Vuçiçi

By | October 14, 2018

Vuçiçi i thotë Putinit: Zgjidhja për Kosovën është ende larg

By | October 2, 2018

Sot takimi Vuçiç-Putin; Kosova në agjendë

By | October 2, 2018

Vuçiçi urdhëron ushtrinë të vihet në gjendje gatishmërie për luftë

By | September 29, 2018