VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Hashim Thaçi

Herë si korb e herë si qyqe : Portreti pa kornizë i Aleksander Vuçiqit Nga Xhafer Shatri

By | March 9, 2019

PO BIJE MASKA E HASHIM THAÇIT!! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | March 4, 2019

TMERRIMI I SERBISË, AJO PO ÇMENDET…!! – Nga Binak MAXHARRAJ

By | March 3, 2019

Biden i kërkon Thaçit të ndjekë vetëm rrugën e njohjes reciproke me Serbinë, nuk i jep përkrahje për ndryshim kufijsh

By | March 3, 2019

Shqiptarët nuk i vrasin tradhtarët e tyre – ata vdesin në qetësi pa e brejtur fare ndërgjegjën për tradhëtitë e kryera – Nga Nue Oroshi

By | February 24, 2019

PRESIDENT THAÇI, JE I DESHTUAR I HUMBUR! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | February 21, 2019

Përballja e tensionuar Thaçi-Vuçiç në Mynih, flasin për marrëveshje me sakrificë ku të dy palët kënaqen (video)

By | February 16, 2019

Si mund të ndalet recidivisti Thaçi? – Nga VETON SURROI

By | February 16, 2019

RUGËTIMI FATAL I HASHIM THAÇIT – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | February 15, 2019

Thaçi i kërkon falje Gani Gecit për komunikatën nr. 59 të UÇK’së (video)

By | February 13, 2019

Gjarpni nëpër prush – Nga XHAFER SHATRI

By | February 10, 2019

Gazeta proevropiane serbe: Thaçi u intervistua para disa javësh nga Tribunali Special

By | February 9, 2019

Serwer, Thaçit: Fto edhe miqtë që kundërshtojnë idenë tënde për kufijtë

By | February 6, 2019

Darka e Ramës me Thaçin “pritë” për Haradinajn? Flet Albin Kurti (video)

By | February 5, 2019

Droga pas luftës në Kosovë, Hashim Thaçit i përmendet se e kontrollon atë

By | February 3, 2019

Bajga e ndyrë e i pavlerë Dritan Abazoviç – Nga Aurel Dasareti*

By | February 2, 2019

Thanks to Ambassador Kyle Scott! Amerika nuk ka ndryshuar qëndrim ndaj Kosovës – Nga Elida Buçpapaj

By | February 1, 2019

Berisha i përgjigjet Thaçit: Më përpara dal në debat me Vuçiqin, sesa me ty

By | January 31, 2019

KFOR zbulon letrën ku Hashim Thaçi ka thënë se FSK nuk shkon në Veri

By | January 31, 2019

Thaçi jep detaje nga biseda telefonike me Boltonin

By | January 31, 2019

Express: Thaçi e ka ftuar Putinin në Prishtinë, por thotë se është kundër Rusisë në bisedime

By | January 31, 2019

Intervista – Thaçi: Nga askush dhe për asnjë çmim nuk mund të refuzohet partneriteti me SHBA-në

By | January 31, 2019

Kaos në politikën kosovare për dialogun dhe taksat – Nga Bekim Shehu

By | January 30, 2019

Thaçi i shkruan presidentit Trump: Zotohem për marrëveshje me Serbinë

By | January 29, 2019