VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Boris Tadiç

Ish presidenti serb Tadiç paralajmëron konflikt të ri me Kosovën

By | January 9, 2019

Si degjeneroi “dialogu” me Serbinë – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | December 19, 2018

Tadiçi: Arrestimi i Gjuriçit, skenar i Thaçit dhe Vuçiçit

By | March 28, 2018

Tadiçi: Serbia ‘de facto’ e ka njohur Kosovën

By | November 8, 2015