VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Joe Biden

Profesori parashikon: Bideni do të mposhtë Trumpin në nëntor

By | August 6, 2020

Biden përshëndet rifillimin e bisedimeve Kosovë-Serbi; bën thirrje për bashkërendim me evropianët

By | July 11, 2020

Biden propozon mbi 700 miliardë dollarë për fushatën “Bleni produkte Amerikane”

By | July 9, 2020

Frikë nga virusi, pjesëmarrje e ulët dhe brohoritje në tubimin e Presidentit Trump

By | June 21, 2020

Klobuchar: Vendit i duhet një Nënpresidente afrikano-amerikane

By | June 19, 2020

Përzgjedhja e një afrikano-amerikaneje për nënpresidente nga kandidati demokrat Joe Biden

By | June 10, 2020

Biden: Mendoj se Floyd do ta ndryshojë botën

By | June 9, 2020

Trump më poshtë në sondazhet e miratimit dhe kundrejt Biden-it

By | June 9, 2020

Ish-sekretari i Shtetit Powell: Do të votoj Joe Bidenin

By | June 8, 2020

Biden, zyrtarisht kandidat i demokratëve për president të SHBA-së

By | June 6, 2020

Biden zotohet se do t’i shërojë “plagët racore” në SHBA

By | June 2, 2020

Joe Biden kundër mobilizimit nga Presidenti Trump të ushtrisë ndaj protestuesve

By | June 2, 2020

Biden takohet me udhëheqës afrikano-amerikanë në mes të protestave në vend

By | June 2, 2020

Biden bën paraqitjen e parë publike në më shumë se 2 muaj

By | May 26, 2020

Konventa demokrate për emërimin e zotit Biden mund të zhvillohet virtualisht

By | May 14, 2020

Demokratët e duan Michelle Obaman kandidate për zëvendëspresidente

By | May 5, 2020

Biden rreth akuzës për sulm seksual: Nuk ka ndodhur kurrë, kurrë!

By | May 1, 2020

Joe Biden pritet të flasë për herë të parë mbi akuzën për sulm seksual

By | May 1, 2020

Joe Biden merr zyrtarisht mbështetjen e Kryetares së Dhomës së Përfaqësuesve

By | April 27, 2020

Roli i Kinës në krizën e koronavirusit, temë e fushatës zgjedhore në SHBA

By | April 23, 2020

Sanders mbështet kandidaturën e Joe Biden

By | April 14, 2020

Vendimi i ardhshëm i madh i Joe Bidenit: Zgjedhja e kandidatit ose kandidates për nënpresidente

By | April 11, 2020

Sanders ia hap rrugën ish-nënpresidentit Biden të përballet me Trumpin

By | April 8, 2020

Demokratët në SHBA mund ta mbajnë konventën online, thotë Biden

By | April 5, 2020