VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mogherini

SKANDALOZE: PRESIDENCA: KRYEMINISTRIN E JAPIM, MOGHERININ S’E JAPIM!! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | December 22, 2018

Si degjeneroi “dialogu” me Serbinë – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | December 19, 2018

Letër e hapur për zonjën Mogherini: Tërhiqu nga dialogu, sepse… – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | December 12, 2018

Thaçi e Vuçiçi vazhdojnë sot dialogun në Bruksel

By | March 23, 2018

What are the threats to Kosovo today? – What is the future of the young people of Kosovo! By Elida Buçpapaj

By | March 6, 2018

BE: Jerusalemi duhet të jetë kryeqytet i dy shteteve

By | December 11, 2017

Netanyahu iu bën thirrje vendeve evropiane për ta njohur Jerusalemin

By | December 11, 2017

Haradinaj: Kosova nuk ulet në tavolinë me Serbinë pa qenë SHBA

By | December 7, 2017

Thaçi – Vuçiç në Bruksel për vazhdimin e bisedimeve “përtej çështjeve teknike”

By | August 31, 2017

Mogherini qëndron sot në Prishtinë dhe Mitrovicë

By | March 4, 2017