VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Aleksandër Vuçiç

Provokimet luftënxitëse të Serbisë në kohë pandemie – Nga SHABAN MURATI

By | May 6, 2020

Aleksandër Vuçiç: Njohja e Kosovës çështje kohe. Ja kur do anëtarësohet në OKB

By | February 28, 2020

Kur pritet takimi i parë i Albin Kurtit me Aleksandër Vuçiçin

By | February 12, 2020

Trump i shkruan Vuçiçit: Normalizoni marrëdhëniet me Kosovën

By | February 5, 2020

Vjen në krye të qeverisë, Kurti paralajmëron Vuçiçin: Jemi për të shëruar plagët, jo për të kompensuar orekset

By | February 5, 2020

Kërcënon i dërguari i Trumpit gjatë konferencës me Vuçiçin: SHBA tërhiqet, nëse nuk arrini marrëveshje me Kosovën!

By | January 24, 2020

Kryeministri Rama ecën në gjurmët e Enver Hoxhës – Nga Prof. dr. ESHREF YMERI

By | December 23, 2019

VIDEO – LVV protestë në Tiranë kundër Vuçiçit: Je kriminel lufte, je non grata në Shqipëri

By | December 19, 2019

Serbia bëhet me helikopterë të rinj nga Rusia

By | December 8, 2019

Zbulohet marrëveshja – Vuçiç do përfaqësojë Shqipërinë në takimet me Macron

By | November 23, 2019

Vuçiç: Kemi dokumentuar një varg operacionesh të agjentëve rusë

By | November 22, 2019

Detaji i pazakontë në takimin me të dërguarin e Trumpit, flet Vuçiç pas gjendjes së “shokut”: Vetëm kur të jem menduar mirë rreth bisedës do dal…

By | October 11, 2019

“Edi is the guy”, me batuta e buzëqeshje Rama-Vuçiç shëtisin për qejf rrugëve të Novi Sadit (FOTOT dhe VIDEO)

By | October 10, 2019

Vuçiç e pranon që është mërzitur pas shkarkimit të John Bolton nga Trump

By | September 15, 2019

Pas takimit me Papën, Vuçiçi flet për marrëdhëniet e Serbisë me Vatikanin dhe qëndrimin ndaj Kosovës

By | September 13, 2019

Presidenti çek: “Nuk më pëlqen Kosova” (video)

By | September 11, 2019

Vuçiçi: “Serbia do të ketë presione pas formimit të qeverisë në Kosovë”

By | September 2, 2019

Zgjedhjet e reja, paralajmërohet vizitë e Vuçiçit në Kosovë

By | September 1, 2019

Vuçiç, pas kthimit nga Amerika: Serbinë e pret një dimër i vështirë lidhur me Kosovën

By | August 24, 2019

Vuçiç: Nuk ka marrëveshje nëse shqiptarët fitojnë gjithçka e Serbia asgjë

By | August 22, 2019

Zëri i Amerikës – Pompeo: Njohja reciproke në bazë të normalizimit të marrëdhënieve Serbi – Kosovë

By | August 21, 2019

Vuçiçi: Dërgesa ushtarake ruse arrin në Serbi, me gjithë kundërshtimet e disave

By | July 29, 2019

Eliot Engel në Beograd

By | July 3, 2019

Deklarata bombë e Aleksandër Vuçiçit: Hashimi varet nga ne! Nuk na ka kërkuar kurrë që Serbia të njohë Kosovën bashkë me tri komunat!

By | May 10, 2019