VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ramush Haradinaj

Haradinaj: Ushtarët e Ibrahim Rugovës dhe të Adem Jasharit tani janë në rresht me ushtritë e paqes, nën flamurin e Republikës së Kosovës

By | January 21, 2019

Krasniqi – Haradinajt: Më mirë shkuarje në zgjedhje sesa heqja e taksës

By | January 20, 2019

Përse duhet që gjithë shqiptarët të jenë me Ramushin! Nga Elida Buçpapaj

By | January 16, 2019

Albumi i Piktorit – AVNI DELVINA: Një grafikë në shenjë mirënjohje për shqiptarin dhe patriotin Ramush Haradinaj

By | January 16, 2019

Haradinaj: Nuk shfuqizohet taksa ndaj importeve serbe pa njohje reciproke

By | January 15, 2019

Haradinaj: Le t’ia japë dikush një copë tokë Serbisë nëse guxon

By | January 15, 2019

Haradinaj: Në Banjallukë u këndua në mbështetje të gjenocidit ndaj Kosovës

By | January 10, 2019

Greva e minatorëve të “Trepçës” shpërfaq mospajtimet me Bordin

By | January 8, 2019

(Video) Intervista – Kryeministri Haradinaj flet për Tahir Zemajn: E mbështeta, i dhashë telefonin tim satelitor!

By | January 7, 2019

Haradinaj: Engel ikonë e miqësisë së përjetshme me SHBA

By | January 5, 2019

Wieland: Ndryshimi i kufijve Kosovë-Serbi nuk është ide e mirë

By | January 2, 2019

Haradinaj: Serbia një mini-Rusi në Ballkan

By | December 31, 2018

VIDEO – Nënshkruhet marrëveshja për kufirin Shqipëri-Kosovë, ja ndryshimet që ndodhin nga nesër

By | December 29, 2018

Mblidhet ekipi negociator, më 8 janar shkon në Bruksel

By | December 26, 2018

Haradinaj kritikon kompanitë për çmimet e larta të naftës në Kosovë

By | December 26, 2018

Serbët: Ja si Haradinaj po kërkon falimentimin e Serbisë

By | December 22, 2018

Daçiç: SHBA mbështet marrëveshjen Serbi-Kosovë si Izrael-Egjipt

By | December 21, 2018

Mediat serbe “zbulojnë” detaje nga përplasja e Haradinajt me Mogherinin në Bruksel

By | December 20, 2018

Kryeministri Haradinaj shpreh kënaqësinë pas bisedës me Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg

By | December 19, 2018

Intervista – Haradinaj: Dialogu Kosovë-Serbi është është kthyer në dialog për status

By | December 18, 2018

Haradinaj: Tarifa nuk hiqet pavarësisht kush është kryeministër i Kosovës

By | December 18, 2018

DPA – Haradinaj përsëri kundër Thaçit: Retorika për ndryshim kufijsh e rrezikshme (intervista)

By | December 15, 2018

MËRGATA SHQIPTARE I GËZOHET FORMIMIT TË USHTRISË PAQËSORE TË KOSOVËS – Nga Hilmi GASHI,* Gjermani

By | December 14, 2018

Haradinaj vendos t’i kthehet dialogut me Serbinë, propozon marrëveshje

By | December 13, 2018