VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ramush Haradinaj

Detaje që nuk i keni dëgjuar më herët, Haradinaj: Si më joshën për ndarjen e Kosovës (video)

By | January 24, 2020

Haradinaj zbulon detaje nga darka në shtëpinë e Thaçit

By | January 20, 2020

Haradinajn nuk e ndalon as padia: Edi Rama u angazhua në ndarje të Kosovës

By | January 20, 2020

Haradinaj: Rama e Thaçi e qitën Kosovë në “ruletë ruse”

By | January 17, 2020

Zeri i Amerikës: Padia ndaj Haradinajt – Publicistët kosovarë shpërthejnë kundër Ramës: Akt anti-historik prej diktatori

By | January 16, 2020

“Një perversitet i shëmtuar anti-kombëtar”, Basha reagon për padinë e Ramës ndaj Haradinajt

By | January 16, 2020

Zëri i Amerikës: Edi Rama ngre padi ndaj Ramush Haradinajt

By | January 16, 2020

Zgjedhjet në AAK: Haradinaj jep dorëheqje nga posti i kryetarit

By | January 12, 2020

“Kosova po rrezikohet”! Haradinaj mesazh të prerë Kurtit: Thirri ndërgjegjes, bëj qeverinë ose lësho rrugë!

By | January 11, 2020

Kosova ndan fonde për koalicionin kundër Shtetit Islamik

By | January 10, 2020

Haradinaj: ‘Mini-Shengeni’ është biberon mashtrues për Ramën dhe Vuçiçin

By | December 30, 2019

Shqetësimet e Haradinajt nga lëvizjet e shtetasve rusë në Kosovë

By | December 27, 2019

DW: Kosova nuk trajtohet si shtet i pavarur nga Serbia. Haradinaj “Nuk kemi nevojë për Mini Shengen me kryeqytet Serbinë”

By | December 24, 2019

Video- Haradinaj: S’kemi nevojë për mini-shengen, Ramës po iu dhimbs Kosova të heqi taksën tek Rruga e Kombit

By | December 22, 2019

“Ne jemi unik si kurrë më parë”, Ramush Haradinaj: Të bashkuar nuk ka tërmet që në ligështon!

By | December 4, 2019

Haradinaj: Të tregohet kujdes me të ardhurit nga Shqipëria

By | December 2, 2019

Presidenti Meta kërkon ndihmë me forca xheniere dhe ekipe emergjence, zbardhet telefonata me kryeministrin në Kosovë

By | November 26, 2019

“Mini-Shengeni”, si derë për Rusinë dhe Kinën në Ballkan

By | November 21, 2019

Haradinaj: Mini-Shengeni rrit ndikimin rus dhe kinez në rajon

By | November 19, 2019

Haradinaj mesazh Kurtit: Nëse e vendosni reciprocitetin me Serbinë, nuk e kuptoj pse duhet me e hjekë taksën

By | November 5, 2019

Rama do ta padisë në gjykatë – flet Haradinaj: Qëndrimi im, legjitim. Do ta mbroj deri në fund

By | October 25, 2019

‘10 miliardë do ndaheshin në tavolinë’, Rama plas ‘bombën’: Do padis Haradinajn (kështu tha edhe për Bild-in)

By | October 25, 2019

Haradinaj: Vuçiç-Thaçi-Rama ishin ideatorët e planit për ndarjen e Kosovës, ja prapaskenat

By | October 17, 2019

Kosova tërhoqi kërkesën për anëtarësim në INTERPOL

By | October 15, 2019