VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: THAÇI

CA PERSHTYPJE MBI TAKIMIN E PRESIDENTIT TE KOSOVËS Z. HASHIM THAÇI ME KOMUNITETIN SHQIPTAR NË SHBA – Nga LEONORA LAÇI

By | March 7, 2020

Negociatat e fshehta e tradhtojnë Kosovën – Nga DAVID H. PHILLIPS

By | May 31, 2019

Mustafa ja si shprehet për Thaçin

By | May 26, 2019

Këtë mund ta bëjë vetëm Hashim Thaçi, shikoni si e kishte lartësuar Sali Berishën

By | May 25, 2019

Kosova është shtet! – Nga AGRON SHABANI

By | April 28, 2019

Liderët e Ballkanit Perëndimor ftohen në takim joformal në Berlin

By | April 10, 2019

Thaçi e Haradinaj takohen me një delegacion të senatorëve e kongresistëve amerikanë

By | February 17, 2019

Lekaj i përgjigjet Thaçit: Taksa nuk cenon raportet me Amerikën

By | January 19, 2019

Thaçi dhe Vuçiq me qëndrime të kundërta për kohën e arritjes së marrëveshjes

By | December 19, 2018

Si degjeneroi “dialogu” me Serbinë – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | December 19, 2018

Qeveria: Mbështetim Presidentin në procesin e dialogut me Serbinë

By | December 18, 2018

Express: Nis aksioni i Thaçit dhe i Vuçiqit për ndarje të Kosovës

By | November 23, 2018

Më 11 nëntor te Macron edhe Thaçi e Vuçiçi

By | October 14, 2018

Thaçi e Haradinaj ashpërsojnë polemikat

By | October 9, 2018

Deputeti i VV: Thaçi-Vuçiç kanë marrëveshje, e mbajnë të fshehtë

By | September 11, 2018

Mogherini: Kosova e Serbia të shmangin përpjekjet për shtete etnikisht homogjene

By | August 31, 2018

Erdogani bisedë telefonike me Thaçin dhe Vuçiçin

By | March 29, 2018

‘Der Standard’: Gjermania parandaloi marrëveshjen e Thaçit dhe Vuçiçit për ndarjen e Kosovës

By | March 19, 2018

Mediat serbe: Thaçi e Haradinaj nuk kanë arsye për festë, INTERPOL-i do t’i kërkojë përsëri

By | March 2, 2018

Karremi i Ushtrisë për zgjedhje – Nga Faton MEHMETI

By | March 28, 2017

Skandali i Hashimit me turqit – Nga Faton MEHMETI

By | December 1, 2016