VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: negociata

Negociatat për qeverinë në fazën finale

By | January 31, 2020

Analisti amerikan Serwer: Francës e Holandës t’i vijë turp si vepruan me Tiranën e Shkupin!

By | October 28, 2019

CDU/CSU kërkesë për çeljen e negociatave për Maqedoninë e Veriut (Dokumenti)

By | September 25, 2019

Pas fjalimit në serbisht, Macron jep mesazhe për paqe në gjuhën shqipe

By | July 17, 2019

DW: Merkel refuzon kërkesën e KE për hapjen e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë

By | June 7, 2019

Hahn: Komisioni rekomandon hapjen e negociatave për Shqipërinë

By | May 29, 2019

DW: Gjermania vendos për negociatat në shtator, Franca e refuzon fare një temë të tillë

By | April 30, 2019

Thaçi para fillimit të Samitit: Nuk ka dialog pa praninë e SHBA-së

By | April 29, 2019

Si mund të ndalet recidivisti Thaçi? – Nga VETON SURROI

By | February 16, 2019

Intervista – Kuçi: Ideja për ndryshimin e kufijve është tronditëse, e rrezikon marrëveshjen finale me Serbinë

By | January 24, 2019

Dita 6 – Studentët stacionohen tek Ministria e Arsimit: S’ka negociata, s’ka dialog

By | December 10, 2018

Rama u premton dialog nesër në orën 11, reagojnë njëzëri studentët nga protesta

By | December 9, 2018

Vuçiç: Nuk ekziston forcë që mund të detyrojë Serbinë ta njohë Kosovën

By | October 18, 2018

Vetëvendosje fton LDK-në për organizim të protestave kundër Thaçit

By | September 6, 2018

Holanda votë kundër Shqipërisë! Ministri: Problem korrupsioni e krimi

By | June 21, 2018

Ngjela: Negociatat hapen më 28 qershor, vendet e BE do të duhet të votojnë pro ose kundër SHBA

By | June 10, 2018

Zbulohet dokumenti, pse Holanda është kundër negociatave me Shqipërinë (video)

By | June 1, 2018

Çfarë deklaroi Rama për Saimir Tahirin para deputetëve gjermanë

By | April 27, 2018

Raporti i KE për Shqipërinë: Korrupsioni mbizotërues në shumë fusha, numri i zyrtarëve të lartë të dënuar ende i ulët

By | April 17, 2018

Intervista – Johannes Hahn: “2025 është një synim ambicioz për Ballkanin Perëndimor”

By | April 17, 2018

Paloka pas takimit me Metën: Mazhoranca u pajtua me qëndrimin e Presidentit

By | March 2, 2018

HOROSKOPI E PREMTE 2 SHKURT 2018

By | February 2, 2018

Ujku, gjurma, pakti detar dhe akti i sotëm diplomatik – Prof. Dr. Myslim Pasha

By | February 1, 2018

Juncker: Shqipëria ka bërë progres – jemi në pikën ku mund t’i rekomandoj Këshillit hapjen e negociatave

By | December 5, 2017