VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: destabilizim

Kurti: Grenell është drejtpërsëdrejti i përfshirë në krizën politike në Kosovë

By | April 20, 2020

Haradinaj e pranon për herë të parë: Presioni ndërkombëtar për taksën, e rrëzoi qeverinë

By | August 31, 2019

Traktati i armëve bërthamore vendos Moskën dhe Uashingtonin në tension

By | January 31, 2019

Si degjeneroi “dialogu” me Serbinë – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | December 19, 2018

Haradinaj: Mogherini i ka çrregulluar bisedimet Kosovë – Serbi

By | December 12, 2018

Haradinaj: Ideja e ridizajnimit të kufijve, “ftesë për tragjedi të reja në Ballkan”

By | August 31, 2018

Britania dhe Gjermania kundërshtojnë ndryshimin e kufijve

By | August 9, 2018

Ajo që ndodhi në kufirin e Rrugës së Kombit – Nga SPARTAK NGJELA

By | March 31, 2018

“The Guardian” siguron dokumentet: Ja plani i Rusisë për destabilitet në Ballkan, sidomos në Maqedoni

By | June 5, 2017

PS-Bashës: Prit, Luli, pas 18 qershorit fillo e qaj

By | February 24, 2017

Thaçi për Bild Zeitung: Rusia po e destabilizon Ballkanin

By | November 29, 2015