VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Skender Hyseni

Hyseni: Do të shohim hapa konkretë të angazhimit amerikan në dialogun Kosovë-Serbi

By | August 4, 2020

Skënder Hyseni takohet me diplomatin amerikan Philip Reeker, merr përkrahjen e SHBA në dialog

By | July 24, 2020

Hyseni: Nuk do të ketë marrëveshje të veçanta përderisa s’ka marrëveshje gjithëpërfshirëse

By | July 23, 2020

Lajçak takon Hysenin dhe Gjuriçin në Bruksel: Filluam dialogun politik në nivel ekspertësh

By | July 23, 2020

Koordinatori për dialog, “pa mandat” për të negociuar në emër të Kosovës

By | July 21, 2020

Hoti e emëron Skënder Hysenin koordinator të bisedimeve me Serbinë pas takimit me partitë

By | July 21, 2020

Ambasador Grenell, je me njerëzit e gabuar! Nga Elida Buçpapaj

By | May 29, 2020

Hyseni: U takova me ambasadorin Grenell, ai dhe Shtëpia e Bardhë kërkojnë me ngulm heqjen e tarifës

By | March 10, 2020

Si degjeneroi “dialogu” me Serbinë – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | December 19, 2018

Skënder Hyseni ka veturë 35 mijë eurosh

By | June 18, 2017

Këta janë kandidatët e LDK që nuk arritën të rizgjidhen deputetë

By | June 17, 2017

Në shtator votohet kërkesa për anëtarësimin e Kosovës në INTERPOL

By | June 16, 2017

Hyseni: Muajt e ardhshëm mund të prodhojnë situata të palakmueshme

By | January 17, 2017

Hyseni: Do të veprojmë konform ligjit dhe Kushtetutës

By | January 14, 2017

Familja Dehari nuk do hetim ndërkombëtar pa dorëheqjen e dy ministrave

By | November 22, 2016

SKANDALOZE: EKSPONENTË TË LDK-së DENIGROJNË RUGOVËN, HYMNIZOJNË HASHIMIN – Nga IDRIZ ZEQIRAJ*

By | October 7, 2016

Ministri i Brendshëm Skënder Hyseni lëshon demonstrativisht konferencën në Bratislavë

By | September 20, 2016

Para ambasadës së Kosovës në Tiranë mbahet protesta kundër marrëveshjes së demarkacionit

By | August 29, 2016

Tokë të Dukagjinit – Nga Skënder Buçpapaj

By | August 26, 2016

Hyseni: Jetike ruajtja e karakterit laik të shtetit

By | February 14, 2016

Kosova dhe SHBA nënshkruajnë memorandum në fushën e mjekësisë ligjore

By | February 11, 2016

Skënder Hyseni: Kosova me numër të madh të qytetarëve në grupet terroriste

By | February 3, 2016

Thaçi në Mal të Zi për marrëveshjen e demarkacionit – nënshkruar prej tij dhe Skënder Hysenit

By | December 2, 2015

Vjenë – Kosova nënshkruan demarkacionin me Malin e Zi

By | August 26, 2015