blank VOAL

VOAL

NATO uron Shqipërinë në 110-vjetorin e Pavarësisë: Bashkohemi në festën e aleatit tonë

Kush e ngriti flamurin? – Nga Monika Stafa

Flamuri i krenarisë sonë, si mbulesë e paturpësisë së tyre – Nga KIM MEHMETI

Luftë guerile, fitorja e Marokut sjell kaos në rrugën e Brukselit (VIDEO)

Si i rekruton Wagner luftëtarët në burgjet e Siberisë?

SHQIPËRIA PA GJYKATËN E POSAÇME TE APELIMIT PËR FESTAT E NËNTORIT!!

Gëzuar 28 Nëntori Dita e Mvetësisë Kombëtare! – Nga BESIM NDREGJONI*

MARRSHON SHQIPNIA KOMUNISTE DREJT ZHDUKJES- Nga Fritz RADOVANI

KRESHNIKU KOMBËTAR DEDË GJO’ LULI – “MALËSORI QË MUJTI”- Në 110-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë- Nga Frank Shkreli

Nga manifestimi i nxënësve të klasës IX/1 të SHFMU “Lidhja e Prizrenit” në Pejë me rastin e shënimit të Ditës së Flamurit Kombëtar – Nga Sejdi BERISHA

Hohmann: Në rrugën drejt BE-së, jemi plotësisht të përkushtuar ta mbështesim Shqipërinë!

VIDEO- Alpinistët valëvisin flamurin e Shqipërisë dhe të Kosovës nga maja e lartë me borë

Blinken uron Shqipërinë për 110-vjetorin e Pavarësisë: Mbetemi të përkushtuar për t’ju mbështetur në rrugën tuaj transatlantike

Pas raportimit në FIFA, serbët kërcënojnë me jetë ministrin e Kulturës dhe Sportit në Kosovë

“Il Giornale d’Italia” më 2 prill 1913: “Betejat diplomatike që iu desh të zhvillonte, për Ismail Qemalin do të kishte qenë më e lehtë ta kthente Evropën përmbys…”

“Poshtë Partia Komuniste Kineze! “Poshtë Xi Jinpingu!”, protestuesit përleshje me policinë

Festa e flamurit- “Google” vishet kuqezi, dhurata për 110-vjetorin e shtetit shqiptar: Gëzuar Ditën e Pavarësisë, Shqipëri!

VIDEO- Me këngë patriotike dhe fishekzjarre, tifozët e Shkëndijës së Tetovës ‘ndezin’ qytetin për 110-vjetorin e Pavarësisë

VOAL: Gëzuar 28 Nëntorin! Gëzuar 110 vjetorin e Pavarësisë sonë Kombëtare!

Këndi i humorit: Shoku i klasës i thotë Takut se shumica e të rriturve fshehin të paktën një sekret të errët