VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ASHAK-

Akademia e Shkencave analizon dialogun me Serbinë, përcakton vijat e kuqe për fazën finale

By | June 9, 2020

Akademia e Shkencave dhe Arteve: Partitë politike dhe institucionet në Kosovë të vetëpërmbahen deri në fund të pandemisë

By | April 6, 2020

Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës del kundër minishengenit: Rama shfryu egër kundër Kosovës

By | December 24, 2019

Akademikët i dalin kundër idesë së Thaçit për kufijtë: Plan i vjetër serb, me pasoja shumë të dëmshme

By | February 11, 2019

Po i bëhen nderimet e lamtumirës akademik Mark Krasniqit (Fotogaleri)

By | August 30, 2015

NDËRROI JETË AKADEMIKU ESAT STAVILECI

By | August 15, 2015