VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shkëmbim

Akademikët i dalin kundër idesë së Thaçit për kufijtë: Plan i vjetër serb, me pasoja shumë të dëmshme

By | February 11, 2019

Një plan ofensiv për Ballkanin që SHBA-ja duhet ta mbështesë – Nga Charles A. Kupchan

By | September 14, 2018

Efektet e ndryshimit eventual të kufirit

By | September 11, 2018

Thaçi: Nuk do të ketë ndarje të Kosovës

By | September 6, 2018

Vuçiçi: Duhet ta largojmë urrejtjen 200 vjeçare mes serbëve dhe shqiptarëve

By | September 3, 2018

Intervista – Konjufca: Do ta rrëzojmë nga pushteti Hashim Thaçin

By | August 25, 2018

Raundi i ri i bisedimeve Kosovë – Serbi më 7 shtator

By | August 25, 2018

Intervista – Prelec: Ndryshimi i kufijve të Serbisë dhe Kosovës eliminon pikën nevralgjike

By | August 25, 2018

Analistët: “Shkëmbimi i territoreve nuk është zgjidhje për normalizimin Kosovë-Serbi”

By | August 15, 2018

MANGËSITË E THEKSUARA UDHËHEQËSE TË VENDIM-MARRËSVE SHQIPTARË DHE NDRYSHIMI I KUFIJVE KOSOVË-SERBI – Nga Frank Shkreli

By | August 14, 2018

Intervista, Zëri i Amerikës – David Phillips: Ndarja ose shkëmbimi i territoreve, alternativa më e keqe

By | August 10, 2018

DASH: Kosova dhe Serbia të shmangin retorikën negative

By | August 8, 2018

Rreziku nga idetë e korrigjimit të kufirit me Serbinë

By | August 7, 2018

Shtetësia në ‘rrezik’

By | August 7, 2018

Hoti: Deklaratat për shkëmbim apo korrigjim kufijsh po e dëmtojnë Kosovën

By | August 2, 2018

Kurti: Idetë për ndarje e korrigjim kufijsh, përpjekje për mashtrime të reja

By | July 26, 2018

DËBIMI I SHQIPTARËVE TË ÇAMËRISË PËR NË TURQI (ANDALLAJIA – KËMBIMI) – Nga Mr.Isuf B.Bajrami

By | October 13, 2017

Mos e hapni temën e rivizatimit të kufijve, mos punoni kundër Kosovës – Nga Adriatik Kelmendi

By | January 28, 2017

HOROSKOPI 27 JANAR 2016

By | January 27, 2016