VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Janusz Bugajski

Alarmi i terrorizmit amerikan ka kaluar në një fazë të re – Nga JANUSZ BUGAJSKI

By | August 17, 2019

SHBA, Rusia dhe lufta e armëve – Nga JANUSZ BUGAJSKI

By | August 10, 2019

Si po përgatitet Rusia për zgjedhjet amerikane – Nga JANUSZ BUGAJSKI

By | August 3, 2019

Tre skenarët – Çfarë mund ta presë Shqipërinë – Nga JANUSZ BUGAJSKI

By | July 6, 2019

Kush përfiton nga trazimi i Tiranës – Nga JANUSZ BUGAJSKI

By | June 15, 2019

Klientelizmi dhe korrupsioni, Shqipëria në prag të katastrofës – Nga JANUSZ BUGAJSKI, 7 qershor 2019

By | June 8, 2019

Putinizmi, si po rikthen Moska metodat e vjetra sovjetike – Nga Janusz Bugajski

By | May 11, 2019

Rritja e antagonizmave amerikano-gjermane – Nga JANUSZ BUGAJSKI*

By | April 21, 2019

A po e provokon NATO Rusinë? – Nga JANUSZ BUGAJSKI*

By | April 15, 2019

Kurthi serb për Tiranën – Nga JANUSZ BUGAJSKI*

By | April 7, 2019

SHBA dhe Rusia në luftë të përhershme – Nga JANUSZ BUGAJSKI*

By | March 23, 2019

Moska po investon në përçarjen e shoqërisë shqiptare – Nga JANUSZ BUGAJSKI

By | March 16, 2019

Amerika në pështjellim – Nga JANUSZ BUGAJSKI*

By | March 9, 2019

Kërcënimi kinez – Nga Janusz Bugajski*

By | March 3, 2019

Trumpi nxit Nato-n – Nga Janusz Bugajski*

By | February 23, 2019

Kalendari subversiv i Putin për 2019 – Nga JANUSZ BUGAJSKI

By | February 2, 2019

Bugajski: Kosova të bëjë kujdes në dialog, mund të mashtrohet

By | January 26, 2019

Putini sundon Beogradin – Nga Janusz Bugajski

By | January 20, 2019

Si degjeneroi “dialogu” me Serbinë – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | December 19, 2018

Rreziqet që i kanosen Ballkanit nëse ndryshojnë kufijtë e Kosovës – Nga Janusz Bugajski

By | August 16, 2018

Intervista – Bugajski, sfidat e Kosovës që nga arritja e pavarësisë 10 vjet më parë

By | February 14, 2018

Intervista – Bugajski: Rusia, lojtar negativ në raportet Serbi – Kosovë

By | January 20, 2018

Bugajski: Shqipëria mund të kishte abstenuar në OKB

By | December 23, 2017

Ndikimi rus në Evropë

By | July 14, 2017