VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Daniel Serwer

Analistët perëndimorë: Ecuria e bisedimeve Kosovë-Serbi në pikëpyetje

By | June 25, 2020

Daniel Serwer Ambasadorit Grenell në Twitter: E kam të vështirë të bindem se Grenell nuk ishte i njoftuar paraprakisht !

By | June 25, 2020

Serwer: Nëse Thaçi dhe Veseli nuk japin dorëheqje, Kosova do të ndodhet në telashe

By | June 24, 2020

Serwer: Kosovë-Serbi, Biden do të jetë kundërshtar i fortë i çdo ndryshimi kufijsh

By | June 21, 2020

Serwer: Le të presim 27 qershorin dhe të marrin përgjigje pyetjet tona

By | June 19, 2020

Marrëveshja Kosovë-Serbi, Daniel Serwer: Ja çfarë duan amerikanët

By | May 22, 2020

Zëri i Amerikës: Debat mbi të ardhmen e Kosovës

By | May 20, 2020

Daniel Serwer: Kosova mund të ballafaqohet me presion nga SHBA për të lejuar që Rusia…

By | May 12, 2020

Serwer: Ideja e shkëmbimit të territoreve – një mumie që pret të ringjallet nga disa të marrë

By | April 12, 2020

Për dinjitetin e popullit dhe Republikës së Kosovës – Nga SAMI REPISHTI, PhD

By | March 27, 2020

Daniel Serwer i shkruan Hashim Thaçit: Jepini Kuvendit të Kosovës llogari të plotë dhe të sinqertë të bisedimeve me Vuçiçin (reagimi i plotë)

By | March 19, 2020

Serwer: Kurti me të drejtë po e kërkon reciprocitetin me Serbinë

By | February 18, 2020

Serwer: Kosova të jetë e kujdesshme, do t’i bëhet presion për marrëveshje para zgjedhjeve në Serbi

By | November 13, 2019

Analisti amerikan Serwer: Francës e Holandës t’i vijë turp si vepruan me Tiranën e Shkupin!

By | October 28, 2019

Serwer: Populli i Kosovës donte ndryshim dhe votoi për ndryshim

By | October 7, 2019

Serwer: Caktimi i Grenellit emisar për Kosovën – vendim tragjik

By | October 5, 2019

Intervista – Serwer: Negociatat nën presion të madh, Vuçiqi do ta shiste si fitore marrëveshjen me Kosovën në zgjedhjet serbe

By | September 19, 2019

Serwer: Shkëmbimi i territoreve Kosovë-Serbi do të ishte dhuratë për Putinin

By | August 30, 2019

Intervista – Serwer: Kosova duhet të shmangë çdo marrëveshje që rrezikon shtetësinë e saj

By | July 20, 2019

Washingtoni apo Haga e rrëzoi Haradinajn? – Nga Daniel Serwer

By | July 20, 2019

Ekspertë amerikanë dhe evropianë analizojnë takimin e Berlinit

By | May 1, 2019

Serwer-Thaçit: Mos e shitni sovranitetin për një tas me qull apo një festë në Shtëpinë e Bardhë

By | March 6, 2019

Analisti amerikan Serwer: Çdo ndryshim i kufijve është i rrezikshëm

By | February 13, 2019

Serwer, Thaçit: Fto edhe miqtë që kundërshtojnë idenë tënde për kufijtë

By | February 6, 2019