VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Carl Bildt

Carl Bildt kërkon dorëheqjen e Hashim Thaçit- Gazeta Express manipulon deklaratën e diplomatit të lartë suedez në Twitter! Nga Elida Buçpapaj

By | June 28, 2020

Carl Bildt e quan bombë lajmin për aktakuzat ndaj Thaçit e Veselit

By | June 24, 2020

Carl Bildt: Zgjidhjen e Trumpit për Kosovën do ta pëlqente edhe Millosheviçi

By | January 29, 2020

Paddy Ashdown, Carl Bildt dhe Christian Schwarz-Schilling: “Tregtia me territore” midis Kosovës e Serbisë “kërcënon edhe Bosnjën”

By | August 29, 2018

Kufijtë Serbi-Kosovë, Carl Bildt tregon bisedën me Ramën

By | August 10, 2018

Bildt: Kosova dhe Kroacia mund të përdorin “veton” për anëtarësimin e Serbisë në BE

By | February 16, 2018

Bildt në Shkup: Respektoni Kushtetutën, ju shpie në BE

By | April 18, 2017

Pragu zgjedhor në Maqedoni me të panjohura në Evropë

By | April 18, 2017

Carl Bildt: Një shkëndijë zjarri në Maqedoni ndez tërë Ballkanin

By | March 22, 2017