VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Zoran Zaev

Zaevi mohon të jetë përfshirë në zhvatje

By | August 10, 2019

Abdixhiku: Zaevi e vërtetoi skenarin e zi ku është përfshirë Thaçi me Vuçiqin, Erdoganin e Putinin

By | July 12, 2019

Zaev e përgënjeshtron Thaçin: Fjalët për ndarjen e Kosovës nuk i kam pasur nga shkrimet e Sputnikut

By | July 11, 2019

Zaevi zbulon planet e Thaçit dhe Vuçiçit për ndarjen e Kosovës – Haradinaj thotë se sovranitetin, integritetin dhe paprekshmërinë e Kosovës do ta mbrojmë me çdo çmim

By | July 10, 2019

Andi Bejtja: “Zaev i tha të gjitha se kush e dëshiron ndarjen e Kosovës”

By | July 10, 2019

Zaev bie në përgjim: Rama, Vuçiçi, Putini, Erdogani kanë plan për ndarjen e Kosovës

By | July 9, 2019

Ramush e Anita Hardinaj për vizitë në shtëpinë e Zoran Zaevit

By | May 26, 2019

Zaev i urdhëroi familjarët e funksionarëve të punësuar të japin dorëheqje

By | April 25, 2019

Ngrihet flamuri i NATO-s para Qeverisë në Shkup

By | February 12, 2019

Zaev siguron votat për ndryshimet kushtetuese

By | January 11, 2019

Shkup: Parlamenti do të fillojë debatin për ndryshimin e emrit

By | January 9, 2019

Zaev u përgjigjet zyrtarëve bullgarë: Jam maqedon, flas maqedonisht

By | December 11, 2018

Zaev: Di gjithçka për arratisjen e Gruevskit

By | December 1, 2018

Zaev: Gruevski ndoshta është rrëmbyer!

By | November 16, 2018

Zaev: Gruevski do të ekstradohet në Maqedoni

By | November 14, 2018

Zoran Zaev, shumica e shqiptarëve ju lexuan! – Nga Alisetar Ramadani

By | November 2, 2018

Maqedonia – zhvillimet e pritshme pas referendumit

By | October 2, 2018

Opozita maqedonase kundër ndryshimeve kushtetuese, kërkohen zgjedhje

By | October 2, 2018

Maqedonia në prag të referendumit historik të 30 shtatorit

By | September 25, 2018

Eksporti i “lajmeve të rreme” i rikthehet në bumerang Maqedonisë

By | September 25, 2018

Thaçi në Shkup: Ftoj qytetarët e Maqedonisë të votojnë “pro” në referendum

By | September 12, 2018

Shqipëria hap zemrën, Maqedonia ngre flamurin në Durrës. Zaev: Rama do të na japë një port

By | September 5, 2018

Merkel, në prag të referendumit, viziton Maqedoninë

By | September 3, 2018

Vuçiçi: Duhet ta largojmë urrejtjen 200 vjeçare mes serbëve dhe shqiptarëve

By | September 3, 2018