VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Petrit Selimi

Si degjeneroi “dialogu” me Serbinë – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | December 19, 2018

Presidenti Thaçi i ka mbetur borxh 500 mijë euro avokatit Geoffrey Nice

By | March 9, 2018

Arbana Xharra – Petrit Selimit: Je rreshtuar politikisht krah një partie që promovon radikalizmin islam

By | May 30, 2016

Petrit Selimi: Kosova, vendi i vetëm në Ballkan ku lejohen martesat e homoseksualëve

By | March 12, 2016

Petrit Selimi jep dorëheqje nga posti i zëvendësministrit të Jashtëm

By | December 18, 2015

Nga moti i keq shpëton Hashim Thaçi, Genta Ismaili dhe Milaim Zeka

By | December 16, 2015

VV e gjuan me vezë Petrit Selimin: është mik i Daçiçit, ky e quajti Kosovën ISIS

By | October 14, 2015