VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kosovë-Serbi

Novosti: Në Berlin do të diskutohet për korrigjim të kufijve, por vetëm për pjesë të pabanuara

By | April 23, 2019

Veseli: S’mund të rri në një qeveri që dëmton raportet Kosovë-SHBA

By | March 12, 2019

Ambasadori zviceran në Kosovë: Rishkrimi i kufijve asnjëherë s’ka funksionuar, nuk jep paqe

By | March 7, 2019

Reeker: Taksa po rrezikon marrëdhëniet SHBA-Kosovë

By | March 4, 2019

Në bisedimet e fshehta për copëtimin e Kosovës, dosja kriminale e Thaçit peshon më së rendi – Nga XHAFER SHATRI

By | March 4, 2019

Ramadani: Hapja e çështjes së kufijve, agjendë e Serbisë (video)

By | February 27, 2019

LDK konfirmon se Mustafa priti Thaçin në shtëpi

By | February 27, 2019

Marrëveshja Kosovë – Serbi që e fut Rusinë në Kosovë, material ekskluziv nga burimet e vendimarrjes ndërkombëtare!

By | February 24, 2019

Osmani: Në qarqet diplomatike flitet që Thaçi dhe Vuçiç kanë hartuar një dokument të fshehtë 12 pikësh

By | February 22, 2019

Haziri: LDK-ja hyn në Qeveri vetëm me rolin prijës dhe me gjithëpërfshirje

By | February 21, 2019

Strasburg: Vjosa Osmani kërkon ruajtjen e kufijve të Kosovës, Albulena Haxhiu thotë se taksa nuk duhet të hiqet

By | February 14, 2019

Spektri politik i Kosovës në udhëkryq për dialogun

By | February 10, 2019

Unaza e Re, Meta: Dëshmi e sundimit të shumicës, jo të ligjit

By | February 9, 2019

Ministri gjerman mesazh të fortë Ramës: Rradhitu kundër idesë për ndarjen e Kosovës!

By | February 7, 2019

Intervista – Thaçi: pyetja ime për kritikët apo skeptikët është: si mund të na njohë Serbia neve, si mund ta bindim Rusinë për t’u anëtarësuar në OKB?

By | February 6, 2019

Haradinaj u shpjegon kryeministrave të botës natyrën e dialogut me Serbinë

By | January 29, 2019

Intervista – Bashkurti: Njohja nga Serbia nuk e anëtarëson Kosovën me automatizëm në OKB

By | January 27, 2019

Meta: Përmbyllja e dialogut të garantojë njohjen reciproke dhe të forcojë bashkëjetesën midis serbëve e shqiptarëve në të dy shtetet

By | January 25, 2019

Intervista – Kuçi: Ideja për ndryshimin e kufijve është tronditëse, e rrezikon marrëveshjen finale me Serbinë

By | January 24, 2019

Tarifat e Kosovës ndaj mallrave serbe dhe trysnia ndërkombëtare

By | January 22, 2019

Takimi i fshehtë Thaçi-Vuçiç në Vatikan dhe skenarët e mundshëm të negociatave gjatë vitit 2019

By | January 21, 2019

Intervistë me Florian Bieber: Korrigjimi i kufijve ide e vjetër dhe e rrezikshme serbe, marrëveshje nuk do ketë as këtë vit

By | January 21, 2019

Lekaj i përgjigjet Thaçit: Taksa nuk cenon raportet me Amerikën

By | January 19, 2019

DW: Meta e Bushati në të njëjtën linjë me Gjermaninë, kundër ndryshimit të kufijve

By | January 11, 2019