VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: baza etnike

Intervista – Kupchan: Çështja e shkëmbimit të territoreve duhet të jetë në tavolinë të negociatave

By | August 13, 2019

Shih, shih, bashkimi kombëtar “çështje e tejkaluar” !? – Nga Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | June 25, 2019

Ish-Ministri i Jashtëm i Serbisë: Për ndarjen e Kosovës po punojnë Sorosi, Thaçi, Rama e Vuçiq

By | January 27, 2019

Bëhuni gati për fjalën e radhës, bashkim – Nga Veton Surroi

By | January 18, 2019

Vuçiç: Kutinë e Pandorës e hapën ata që njohën Kosovën

By | October 6, 2018

KDI: Mbi 77 për qind e të anketuarve kundër idesë së shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

By | September 28, 2018

Shoqëria civile letër Thaçit: Ndryshimi i kufijve rrezikon sigurinë rajonale

By | August 31, 2018

intervista, Zëri i Amerikës – Surroi: Korrigjimi i kufijve i rrezikshëm për shqiptarët

By | August 9, 2018

OJQ-të nga Kosova dhe nga Serbia i kërkojnë Mogherinit të deklarohet kundër ndarjes së Kosovës

By | August 7, 2018

Sot mbahet seanca gjyqësore për rastin e Almirit

By | February 6, 2018

Papërgjegjshmëria dhe dëmi i diskutimit të ndarjes së Kosovës – Nga Adri Nurellari

By | February 10, 2017