VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Elez Blakaj

Arrestohet deputeti Shkumbin Demaliaj

By | September 27, 2018

TRINOMI KRIMINAL I LISTAVE TË “VETERANËVE” – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | September 24, 2018

KRYEBANDITËT E BËJNË KOSOVËN RREGZINË – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | September 23, 2018

MAFIA POLITIKO-PROKURORIALE FUTI MISH DHIE NE LISTAT E VETERANËVE – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | September 21, 2018

Protestë në Prishtinë, kërkohet dorëheqja e kryeprokurorit Lumezi

By | August 30, 2018

Hetimet pritet të çojnë në ndërprerjen e pagave për veteranët “mashtrues”

By | August 24, 2018

Kurti e mbron Blakajn, Haradinaj e fyen, e shan dhe e akuzon rëndë Kurtin

By | August 23, 2018

Haradinaj letër ambasadave të huaja për rastin Blakaj

By | August 23, 2018

BE po përcjell nga afër zhvillimet rreth rastit Blakaj

By | August 22, 2018

Prokurori Elez Blakaj nxit shumë reagime në Kosovë

By | August 21, 2018

(Video) Zëri i Amerikës: Kosovë: Elez Blakaj sqaron arsyet e dorëheqjes

By | August 21, 2018

RASTI I PROKURORIT ELEZ BLAKAJ – ATJE KU SUNDON LIGJI SHUKATET POLITIKA – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | August 21, 2018

Blakaj: Kryeprokurori i shtetit ndërhyri në punën time

By | August 20, 2018

Kosovë, dorëhiqet prokurori i posaçëm Elez Blakaj

By | August 15, 2018