VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kufijtë e Kosovës

Ministrja Haradinaj-Stublla i kërkon kompanisë Apple të njohë kufijtë e Kosovës

By | July 27, 2020

LAPSUSI I QELLIMSHËM, APO JO, I PRESIDENTIT THAÇI?! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | April 10, 2020

Vjosa Osmani: LDK e VV assesi s’do të dialogojnë me Serbinë për territore

By | October 25, 2019

Haradinaj publikon zotimet e tij: Kosova nuk ndahet as në tavolinë, as pas shpine e as në front

By | September 25, 2019

Haradinaj kthehet nga Haga: Kufijtë e Kosovës nuk preken

By | July 26, 2019

Kurti: Thaçi e Haradinaj kanë bërë pazar për rrudhjen e Kosovës

By | April 11, 2019

Haradinaj: Me Ligjin dhe Platformën për dialogun e Ekipit negociator, kufijtë e Kosovës janë të paprekshëm

By | March 7, 2019

Haradinaj: Tarifat ndaj mallrave serbe e pengojnë formalizimin e ndarjes së Kosovës

By | February 25, 2019

Beogradi kërkon kufi ndërmjet serbëve dhe shqiptarëve

By | February 19, 2019

Akademikët i dalin kundër idesë së Thaçit për kufijtë: Plan i vjetër serb, me pasoja shumë të dëmshme

By | February 11, 2019

Haradinaj ia kthen ashpër Vuçiqit: Zotohem se do ta mbroj Kosovën nga kërcënimet e tua

By | February 8, 2019

Ndalojeni Baton Haxhiun!! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | February 8, 2019

Tahiri: Thaçi duhet të ndalet, do të shpërthejë një revoltë

By | February 3, 2019

Thaçi iu iu rikthye teorisë së tij të «marrëveshjes së dhimbshme me Serbinë» – Nga HYSEN ARAPI

By | December 18, 2018

Vuçiq: Po dëgjoj marrëzi për Preshevën dhe Bujanocin

By | October 16, 2018

Takimi me Kurtin – Berisha flet për rrezik të madh për paqen: Ide e Drashkoviçit, kufijtë nuk preken (deklarata e plotë)

By | September 8, 2018

KONFUZITETI I KADRI VESELIT – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | September 4, 2018

Kurrë nuk do të ketë pazare për Mitrovicën, Lugina mund t’i bashkohet Kosovës

By | September 2, 2018

Haradinaj: Edhe presidenti Thaçi është kundër ndarjes së Kosovës

By | August 30, 2018

Pse populli i Kosovës asnjëherë nuk u pyet për kufijtë e Kosovës (1912-2018)?! – Prof. Dr. Mehdi Hyseni

By | August 27, 2018

Alarmi i Berishës: Vuçiçi gati të bëjë gjithçka për tjetërsimin e Kosovës! Si po shitet ideja dhe kush fshihet pas…

By | August 18, 2018

Nga teknike, në bisedime për ndryshim kufijsh

By | August 10, 2018

Berisha: Treni serb do të thotë aneksim i veriut, shqiptarët të luftojnë për kufijtë e Kosovës

By | January 26, 2017

Kornizimi i fundit i kufijve midis Kosovës dhe Serbisë u bë në vitin 1958 – Nga Hivzi Islami

By | December 21, 2016