VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ndarje

Akademikët i dalin kundër idesë së Thaçit për kufijtë: Plan i vjetër serb, me pasoja shumë të dëmshme

By | February 11, 2019

Bëhuni gati për fjalën e radhës, bashkim – Nga Veton Surroi

By | January 18, 2019

Thaçi: Nuk do të ketë ndarje të Kosovës

By | September 6, 2018

Pse populli i Kosovës asnjëherë nuk u pyet për kufijtë e Kosovës (1912-2018)?! – Prof. Dr. Mehdi Hyseni

By | August 27, 2018

Raundi i ri i bisedimeve Kosovë – Serbi më 7 shtator

By | August 25, 2018

Intervista, Zëri i Amerikës – David Phillips: Ndarja ose shkëmbimi i territoreve, alternativa më e keqe

By | August 10, 2018

DASH: Kosova dhe Serbia të shmangin retorikën negative

By | August 8, 2018

Edhe SHBA kundër çdo ideje për ndarje të Kosovës

By | February 15, 2018