VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: transferime

Paddy Ashdown, Carl Bildt dhe Christian Schwarz-Schilling: “Tregtia me territore” midis Kosovës e Serbisë “kërcënon edhe Bosnjën”

By | August 29, 2018

Intervista, Zëri i Amerikës – David Phillips: Ndarja ose shkëmbimi i territoreve, alternativa më e keqe

By | August 10, 2018