VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Binak Maxharraj

GJYKATA SPECIALE E BËRË, NUK ZHBËHET!! – Nga Binak MAXHARRAJ

By | July 2, 2020

RRUGËTIMI FATAL I KOSOVËS NE UASHINGTON?! – Nga Binak MAXHARRAJ

By | June 22, 2020

SHKARKIMI QYQAR I VJOSA OSMANIT – Nga Binak MAXHARRAJ

By | June 21, 2020

QEVERIA MARIONETE HOTI NË SHËRBIM TE THAÇIT DHE SERBISË – Nga Binak MAXHARRAJ

By | June 6, 2020

NJË LUTJE PËR DEPUTETËT: MOS E VOTONI QEVERINË E TURPIT! – Nga Binak MAXHARRAJ

By | June 2, 2020

SKANDALOZE: GJYKATA E LËSHOI VENDIMIN E TURPIT – Nga Binak MAXHARRAJ

By | May 29, 2020

NJË VENDIM I DREJTË I GJYKATËS KUSHTETUESE DO TA SHPETONTE VENDIN – Nga Binak MAXHARRAJ

By | May 28, 2020

THAÇI NDRYSHE MENDON, NDRYSHE FLET DHE VEPRON?! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | May 4, 2020

GJAKPRISHTESI BATON HAXHI-STANISHIQI – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | April 27, 2020

GJYKATA KUSHTETUESE E BËRI LECKË KUSHTETUTËN!! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | April 15, 2020

LAPSUSI I QELLIMSHËM, APO JO, I PRESIDENTIT THAÇI?! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | April 10, 2020

NË EMISIONIN DESKU TË KTV – AFERIM, VJOSA, SONTE KE SHKELQYE… – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | April 9, 2020

KADRI VESELI, CAR LLAZARIN NUK E SOLLI ALBIN KURTI NË MITROVICË POR ATA QË ISHIN NE PUSHTET QË 20 VJET – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | April 5, 2020

Skandaloze dhe tmershme: KJO ËSHTË FYTYRA E VËRTETË E PRESIDENTIT THAÇI!! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | March 24, 2020

Sot dy vite më parë e humbëm Çakorrin: EDHE PAS DY VITEVE QAN, RENKON DHE VAJTON ÇAKORRI – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | March 21, 2020

LETER E SHKURTËR AMBASADORIT AMERIKAN NË KOSOVË PHILIPE KOSNETT – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | March 20, 2020

APOTHEOZA E TAKSES (Dialogu Kosovë-Serbi do t’i kushtojë Kosovës diku rreth 500 miliardë dollarë) – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | March 11, 2020

HOMAZHE TE VARRI I PRESIDENTIT RUGOVA: KURTI SHKON, THAÇI HARRON?! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | February 18, 2020

THAÇI THIKË PAS SHPINE QEVERISË KURTI – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | February 16, 2020

HASHIM THAÇI PRESIDENT I PËRJETSHËM?!- Nga BINAK MAXHARRAJ

By | February 10, 2020

TAKSA SI PRETEKST PËR NDËRPRERJEËN E DIALOGUT NGA ANA E SERBISË – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | February 9, 2020

LETËR PËR VJOSA OSMANIN: VJOSA, KAPËRCEJE RUBIKONIN! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | January 20, 2020