VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: procesi i dialogut

Hoti: Procesi i dialogut është plotësisht i koordinuar me SHBA

By | July 28, 2020

Prishtina për njohje, Beogradi për kompromis

By | July 28, 2020

Koordinatori për dialog, “pa mandat” për të negociuar në emër të Kosovës

By | July 21, 2020

Fuqia e pabarabartë e protagonistëve në dialog

By | July 17, 2020

KMDLNJ kërkon pezullimin e dialogut Kosovë-Serbi

By | July 6, 2020

Ambasadori i Zvicrës në Kosovë: Prekja e kufijve do të sillte tragjedi të reja

By | June 17, 2020

Grenell-Ischinger përplasen për Kosovën në Twitter

By | June 17, 2020

Vjosa Osmani: Kuvendi do të ketë rol mbikëqyrës në procesin e dialogut

By | June 8, 2020

Weber: Dialogu Kosovë-Serbi do t’i kthehet BE-së, presioni amerikan nuk çon askund

By | March 30, 2020

Intervista – Engel: SHBA duhet ta kthejë vëmendjen te Kosova dhe Serbia

By | July 5, 2019

Erath: SHBA rol më të madh në dialogun Kosovë – Serbi

By | June 7, 2019

Vuçiçi, Thaçi e Rama po e mbajnë të gjallë idenë e ndryshimit të kufijve

By | May 9, 2019

Akademikët i dalin kundër idesë së Thaçit për kufijtë: Plan i vjetër serb, me pasoja shumë të dëmshme

By | February 11, 2019

Thaçi: Pas marrëveshjes Greqi-Maqedoni, radhën e ka ajo Kosovë-Serbi

By | December 25, 2018

Intervista – Meta: Dialogu Kosovë-Serbi të mos hyjë në shtigje të shpikura

By | December 21, 2018

Limaj: Vuçiqin e njoh nga Haga, nëse takohemi në Bruksel kam çka i them

By | December 17, 2018

President, pozitë e opozitë – të bashkuar drejt krizës

By | September 19, 2018

Drojë nga kompromiset e reja me Serbinë

By | May 29, 2018

Intervista – Bushati: Dialogu Kosovë-Serbi të riformatohet

By | February 17, 2017

Nuland: Serbia nuk duhet të zgjedhë midis Rusisë e SHBA

By | July 12, 2016