VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Albin Kurti

Albin Kurti: Ditë e rëndë për kombin tonë, bashkë forcojmë njëri-tjetrin

By | November 26, 2019

Albin Kurti e Vjosa Osmani të ftuarit specialë të Ambasadorit Amerikan Philip Kosnettit për të shënuar përvjetorin e marinsave

By | November 25, 2019

Albin Kurti merr përkrahjen e deputetëve nga pakicat joserbe

By | November 24, 2019

Fenomeni Kurti dhe injoranca e atyre që nuk kishin dhe nuk kanë ide! – Nga Alisetar Bojona

By | November 24, 2019

Politikani bën paralajmërim ‘bombë’: Kurti të mos shkojë askund pa mbrojtje, ja nga kush rrezikohet

By | November 23, 2019

Çfarë (çka) duhet me ndryshuar urgjent në kursin ose filozofinë e tij politike z. Albin Kurti….?! – Nga AGRON SHABANI

By | November 20, 2019

Intervista – Engel: Do të bëj gjithçka për të ndihmuar Kosovën dhe Shqipërinë

By | November 18, 2019

ALBIN, JO KOALICION ME AKR E BEHGJET PACOLLIT – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | November 16, 2019

Kurti: Shqipëria duhej të priste formimin e qeverisë së Kosovës para çdo nisme rajonale

By | November 14, 2019

Vetëvendosja në Tiranë, Rama sulmon Albin Kurtin: Lajthitje, duhet kohë të bëhesh kryeministër!

By | November 12, 2019

Rasti historik i Albin Kurtit! – Nga Florim Zeqa

By | November 10, 2019

Intervista – Haki Abazi: Qeveria Kurti, jo qeveri me njerëz të njollosur (video)

By | November 7, 2019

Gjuriç: “Përfaqësuesit e serbëve të Kosovës nuk do të jenë pjesë e qeverisë së re”

By | November 7, 2019

Tërbohen mediat e Vuçiçit, televizioni serb interviston Albin Kurtin me flamurin kuqezi pas shpine

By | November 6, 2019

Prishtinë, qytetarët marshojnë duke kërkuar drejtësi për Astrit Deharin

By | November 5, 2019

Kurti njofton për takimin me Zaevin në Shkup dhe për temat që ka diskutuar

By | November 4, 2019

Nëse LDK kalon nga Luta, theftë qafën ma mirë përfundimisht! Nga Elida Buçpapaj

By | November 4, 2019

Nje Vrejtje per Extremistat e PDK’s – Albin Kurti mundet me qene ne nje rrezik jete Nga Muharrem Maralusha

By | October 31, 2019

Në pritje të qeverisë së re! Albin Kurti takohet me Vjosa Osmanin dhe jep lajmin: Kosova do të dalë nga kriza

By | October 30, 2019

Lugina e Preshevës insiston në reciprocitet me të drejtat e serbëve në Kosovë

By | October 29, 2019

Ambasadori amerikan në Kosovë takon Albin Kurtin, ja çështjet e diskutuara

By | October 29, 2019

“I ndryshëm nga Rama, por i gatshëm për bashkëpunim”- Albin Kurti zbulon temat e diskutimit me kryeministrin e Shqipërisë

By | October 27, 2019

Kurti reagon pas gjetjeve të Institutit Zviceran për Astrit Deharin

By | October 25, 2019

Kështu dukej në vegjëli lideri më i votuar i Kosovës në zgjedhjet e fundit

By | October 20, 2019