VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ambasada Britanike

Ambasada britanike: Nuk është koha për manovrime politike

By | April 2, 2020

Protesta e opozitës – Reagon Ambasada Britanike: Liderët e opozitës të dënojnë dhunën, thirrje palëve të dialogojnë

By | May 13, 2019

Britania e Madhe paralajmëron qytetarët e vet – Keni kujdes kur udhëtoni në Veri të Kosovës

By | April 2, 2019

Britania dhe Gjermania kundërshtojnë ndryshimin e kufijve

By | August 9, 2018

Britania këshillon qytetarët: Mos shkoni në Kosovë

By | November 11, 2015