VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Spartak Ngjela

Derëziu Edi Rama dhe Dulja mavria i nxirë në fytyrë – Nga SPARTAK NGJELA

By | November 10, 2018

Turpi grek i Bularatit, varroset me ceremonial një terrorist – Nga SPARTAK NGJELA

By | November 8, 2018

Ngjela: “Me ministër të Brendshëm një katolik, bëheshin tre…“

By | November 4, 2018

Gjenocidi grek në Çamëri, vepër më e rëndë se Holokausti – Nga SPARTAK NGJELA

By | September 26, 2018

Libri – Spartak Ngjela: Pse u frikësua Enver Hoxha nga Pranvera e Pragës, bisedat me djalin e Mehmetit (PJESA II)

By | August 30, 2018

Libri i Ngjelës: Si tallej ‘Brodueji’ me Enverin, fletërrufetë për Vera Bekteshin (PJESA I)

By | August 29, 2018

Po tani që është vërtetuar se çështja “Babale” është e manipuluar, a do t’i arrestojnë pinjollët e Beogradit? – Nga Spartak Ngjela

By | June 20, 2018

Pse po tronditet Serbia – Nga SPARTAK NGJELA

By | June 11, 2018

Ngjela: Negociatat hapen më 28 qershor, vendet e BE do të duhet të votojnë pro ose kundër SHBA

By | June 10, 2018

Ngjela: FBI analizë audio-përgjimit, i dha garanci Xhafës se nuk është i vëllai (video)

By | May 30, 2018

Nëse nuk hapen negociatat me BE-në, nuk mund të ecë dot përpara Reforma në Drejtësi – Nga SPARTAK NGJELA

By | May 28, 2018

Një “grusht shteti” që u rrek të bëhej me gurë – Nga SPARTAK NGJELA

By | May 27, 2018

Ku po shkojmë ne shqiptarët aktualisht? – Nga SPARTAK NGJELA

By | May 19, 2018

Pse duhet të japë dorëheqjen Edi Rama – Nga Spartak NGJELA

By | May 13, 2018

Ngjela: Pse u shkarkua Hajdarmataj, ç’po tregon bosi i kokainës që u kap në Gjermani për lidhjet me politikanët e lartë

By | May 10, 2018

Pasi gënjeu Metën dhe bleu Saliun, Ram uzurpoi PS-në dhe qeverinë – Nga SPARTAK NGJELA

By | May 8, 2018

Ku qëndron sot konflikti midis kryeministrit shqiptar dhe Perëndimit? – Nga SPARTAK NGJELA

By | April 27, 2018

Shënjestra e SHBA janë katër kryeministrat, ata do të penalizohen të parët – Nga SPARTAK NGJELA

By | April 25, 2018

Të korruptuarit e mëdhenj janë të trembur sot njëlloj si jerarkët e mëdhenj më 1991 – Nga Spartak Ngjela

By | April 21, 2018

Ngjela: Likuidimi i korrupsionit kryeministror shqiptar shënon fillimin e procesit të bashkimit kombëtar shqiptar

By | April 20, 2018

Si mund të jetë kryeministër në Shqipëri një palaço panairesh? – Nga SPARTAK NGJELA

By | April 18, 2018

Të dy krahët kanë frikë nga hetimet e FBI-së, presin ndihmë nga Rusia për të destabilizuar Shqipërinë – Nga SPARTAK NGJELA

By | April 9, 2018

Më kot Moska dhe Beogradi kanë aktivizuar spiunë të vjetër shqiptarë – Nga SPARTAK NGJELA

By | April 8, 2018

Këto ditë fillon arrestimi i të inkriminuarve që kanë lidhje me politikën e lartë – Nga SPARTAK NGJELA

By | April 7, 2018