VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: BEOGRADI

Festa në Beograd, infeksionet në Zvicër

By | June 29, 2020

Vlonjati qe tronditi Beogradin … ….ose Sokol Kushta qe mundi Barcelonen ! Nga Adriatik Riza Dosti

By | April 12, 2020

PETICIONI I BEOGRADIT NE FRANCE Nga Rafaela Prifti

By | May 13, 2019

Asociacioni për integrim apo rivendosje të sistemeve paralele në veri?

By | April 1, 2018

Në veri të Kosovës ende ka struktura paralele

By | December 9, 2017

Vogel: Për Serbinë është më lehtë nëse e njeh Kosovën

By | December 4, 2017

Naser Aliu: Serbëve iu premtua një republikë apo vetëm autonomia?

By | September 7, 2017

Zëri i Amerikës: Përvjetori i fillimit të bombardimeve të NATO-s kundër forcave serbe

By | March 24, 2017

Shtyhet deri më 6 prill vendimi për Ramush Haradinajn

By | March 2, 2017

Sali Berisha: Donald Trump e kam mik. Clinton më mori në telefon, po unë e refuzova. Çlirim Peka: Erdogan do rrafshonte Beogradin…

By | January 27, 2017

BE: Kosova dhe Serbia e implementojnë marrëveshjen për gjyqësi

By | December 11, 2016

Trepça – Serbia nuk e çon në arbitrazh Kosovën, se do t’i njihte shtetësinë

By | October 17, 2016

Konstitucionalistja serbe Vesna Rakic Vodinelic: Beogradi ta njohë Prishtinën me modelin e dy Gjermanive

By | March 28, 2016

Joschka Fischer: Në Kosovë isha i bindur se bëmë atë që duhej bërë !

By | September 9, 2015

AUTOSTRADËN E KOSOVËS MUND TA NËNSHKRUAJË VETËM PRISHTINA – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | May 31, 2015