VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: KFOR

Gjeneralmajor Michele Risi merr komandën e KFOR-it

By | November 19, 2019

Pse prania e NATO-s shihet si e domosdoshme në Ballkan?

By | June 13, 2019

Reagon KFOR-i, jemi të gatshëm të ndërhyjmë

By | May 28, 2019

KFOR-i DEMANTOI PROPAGANDËN DEZINFORMUESE SERBE TË BEOGRADIT – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | April 8, 2019

KFOR-i: Prania e ushtarëve shqiptarë në Mitrovicë nuk është provokim

By | April 4, 2019

SHBA përkrah KFOR-in dhe praninë e trupave amerikane në Kampin Bondsteel

By | March 1, 2019

Bruksel, në takimin e NATO-s do të diskutohet për Kosovën

By | January 16, 2019

Forcohet prania e KFOR-it në veri të Mitrovicës

By | December 14, 2018

KFOR: Nuk kishte asnjë veprim të paligjshëm në arrestimet në veri të Mitrovicës

By | November 23, 2018

Forca të shumta të KFOR-it në veri

By | November 23, 2018

SHBA do të dërgojë mbi 100 ushtarë në Kosovë

By | August 1, 2018

Kosova shënon 19 vjetorin e hyrjes së trupave të NATO-s

By | June 12, 2018

Zyrtari i lartë i NATO-s: Nuk duhet të harrohet çfarë bëri Millosheviçi në Kosovë

By | May 14, 2018

Vulin: Ushtria e Kosovës do të kërcënonte paqen në Ballkan

By | March 14, 2018

Ministri malazez: Do dërgojmë ushtarë malazezë në misionin e KFOR në Kosovë

By | March 2, 2018

Vulin: Frika e krijimit të Gjykatës Speciale, faktor destabilizues për Kosovën

By | January 8, 2018

KFOR-i na ka paralajmëruar për trazira në Kosovë

By | January 7, 2018

Couci: KFOR-i është ushtria e vetme në Kosovë, nuk ka tjetër

By | December 10, 2017

Stoltenbergu: Nuk planifikojmë të largohemi nga Kosova

By | December 5, 2017

Prizren, KFOR-i Turk dhe FSK stërvitje të përbashkët

By | October 26, 2017

Enver Hoxhaj reagon për zgjedhjet e Serbisë

By | April 3, 2017

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg viziton sot Kosovën

By | February 3, 2017

NATO: Forcat Speciale të Policisë së Kosovës mund të shkojnë në veri pa lejen e KFOR-it

By | January 17, 2017

Nëse Serbia mësyn në Kosovë, KFOR-i, i gatshëm për intervenim

By | January 16, 2017