VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Quint

Haradinaj e pranon për herë të parë: Presioni ndërkombëtar për taksën, e rrëzoi qeverinë

By | August 31, 2019

Haradinaj letër ambasadorëve të Quint-it dhe BE-së: Ja si mund të hiqet taksa

By | January 28, 2019

Haradinaj bën thirrje për unitet pas takimit me ambasadorët e QUINT-it

By | December 27, 2018

Vendet e Quint-it shprehin shqetësimin për përpjekjet e vazhdueshme për shfuqizimin e Gjykatës së Posaçme

By | January 5, 2018