VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Presidentja e Kosovës

Jahjaga mban fjalim në Beograd përmes një video-incizimi (fjalimi i plotë)

By | June 2, 2017

Ekspertët: Ekipi ndërkombëtar vlerësoi anën teknike e ligjore, por jo atë shkencore

By | March 31, 2016

Kongresmeni Eliot Engel ia dhuron presidentes Jahjaga flamurin amerikan (foto)

By | March 24, 2016

Presidentja Jahjaga ka dekoruar Agim Vatovcin me Medaljen Presidenciale të Meritave

By | March 14, 2016

Javën tjetër emërohen ekspertët ndërkombëtarë për kufirin Kosovë- Mal i Zi

By | March 9, 2016

Së shpejti aktakuzat e para nga Gjykata Speciale e Kosovës me seli në Hagë

By | February 29, 2016

Haradinaj: Vendimet kundërkushtetuese të qeverisë së Kosovës e kanë vështirësuar qeverisjen e mëtutjeshme

By | February 8, 2016

Mustafa e Thaçi e ftojnë opozitën tek Jahjaga

By | February 6, 2016

Presidentja Jahjaga e vizitoi kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmetin

By | January 29, 2016

Presidentja Jahjaga: Ndihemi që tashmë e kemi fituar Oscarin tonë

By | January 24, 2016

Presidentja Jahjaga: Mandati im përfundon me 6 prill, për Thaçin vendosin deputetët

By | January 3, 2016

Jahjaga priti oficerin Hoxha i shpërblyer me ‘Shpatën Ndërkombëtare’ në Britani

By | December 28, 2015

Jahjaga: Kosova është në krizë të thellë politike dhe morale

By | December 17, 2015

Analistët: Pa dialogun pushtet-opozitë shteti i Kosovës nuk ka të ardhme

By | October 13, 2015

Jahjaga merr pjesë në pritjen tradicionale të Presidentit Obama

By | September 30, 2015

Presidentja e Kosovës vizitë zyrtare në Shqipëri: Gjykata speciale nuk eklipson luftën e Kosovës kundër genocidit

By | September 10, 2015

Jahjaga takohet me kongresistët amerikanë

By | August 20, 2015

EMIRATET E BASHKUARA ARABE NDËRTOJNË SPITAL PEDIATRIK NË KOSOVË

By | June 14, 2015