VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Rusia

Christopher Wray: Rusia vazhdon të paraqesë një rrezik të madh për zgjedhjet presidenciale të SHBA të vitit 2020

By | April 27, 2019

Përvjetori i 70-të i NATO-s

By | April 4, 2019

“Hapi i parë për kontrollin e një vendi”, ish-agjenti i FBI tregon se çfarë synon Rusia të investojë në Shqipëri

By | April 4, 2019

Stoltenberg paralajmëron Kongresin për kërcënimin rus

By | April 3, 2019

Dodik: Perëndimi ka një listë me 300 emra serbësh që, sipas tij, përhapin ndikimin malinj rus

By | March 10, 2019

Kërcënimi kinez – Nga Janusz Bugajski*

By | March 3, 2019

Anketë e re për perceptimet reciproke të rusëve dhe amerikanëve

By | March 2, 2019

Ministri britanik i Mbrojtjes: E rrezikon Rusia, nuk do ta braktisim Ballkanin Perëndimor

By | February 17, 2019

Të huajt nuk investojnë në Shqipëri: Zero financime Kina, “thërrime” BE-ja

By | February 15, 2019

Forum në Uashington, Evropa Juglindore dhe ndikimi rus

By | February 5, 2019

Veseli: Rusia drejt njohjes së shtetit të Kosovës

By | January 18, 2019

Tu-160: bombarduesi bërthamor rus shqetëson Uashingtonin

By | December 15, 2018

Rusia reagon ashpër pas votimit të ushtrisë

By | December 14, 2018

Rusia nuk pranon ndryshimin e emrit të Maqedonisë

By | October 21, 2018

Zvicër: Atmosferë e nderë mes Cassis dhe Lavrov për diplomatët spiunë rusë në Konfederatën Helvetike

By | September 26, 2018

Sulm ajror rus ndaj Idlibit

By | September 4, 2018

Marrëveshja Putin-Vuçiç: Pa mbështetjen e Rusisë, Serbia nuk ndërmerr asnjë zgjidhje për Kosovën

By | August 23, 2018

Pompeo: Rusia do të përpiqet t’i minojë demokracitë perëndimore

By | July 20, 2018

(Video dhe foto) Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarović festoi fitoren e Kroacisë me Rusinë në ndeshjen për çerekfinalen e Botërorit2018

By | July 8, 2018

DASH, paralajmërim për shtetasit amerikanë në Rusi

By | June 16, 2018

Kampionati Botëror në futboll, Grupi A, Rusia

By | June 7, 2018

Putin i rreh shpatullat Vuçiç dhe e mbështet ‘për luftë’: Pa Rusinë, nuk ka zgjidhje për Kosovën!

By | May 11, 2018

Pashinian zgjidhet kryeministër i Armenisë

By | May 8, 2018

Rusia mbetet investitor i dobët në Kosovë

By | May 3, 2018