VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: tragjedi

Haradinaj: Ideja e ridizajnimit të kufijve, “ftesë për tragjedi të reja në Ballkan”

By | August 31, 2018

A ia vuri flakën vet banesës kryefamiljari? Fqinjët mes lotëve: Si i njihnim viktimat (VIDEO)

By | July 4, 2018

Intervista – Simon Mirakaj, i mbijetuar i kampit të Tepelenës: Mësuesi më rrahu për orë të tëra pse i thoshja se e dua babain (video)

By | April 11, 2018

Ese politik – Secila ditë mund të jetë më e mirë… – Nga Skënder MULLIQI

By | July 21, 2017

Dëshmitari okular tregon tragjedinë: Aksidenti i Aleksandër Kondos ishte i planifikuar, trupin ia hodhën…

By | July 19, 2017

Lavdia dhe tragjedia e pianistit të madh shkodran Tonin Guraziu

By | March 7, 2017

Tragjedi në Saharë: 20 fëmijë dhe 14 të rritur vdesin nga etja

By | June 17, 2016

ELSA NË PASQYRË – Poezi nga LOUIS ARAGON – Përktheu: SKËNDER BUÇPAPAJ

By | August 19, 2015

Izrael: Takim Carter-Netanyahu

By | July 21, 2015

‘Mabetex’ konfirmon vdekjen e tre punëtorëve kosovarë në Kazakistan

By | July 13, 2015