VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: marrëveshja

Kush janë emrat që po përmenden si ministra të mundshëm të LDKsë?

By | January 7, 2020

Arrihet marrëveshja: Të burgosurit shqiptarë në Itali do të transferohen në Shqipëri

By | October 31, 2019

Johnson kërkon heqjen e ndalesës kufitare nga marrëveshja për Brexit

By | August 20, 2019

E plotë – Zbardhet marrëveshja e opozitës dhe artistëve për teatrin

By | July 25, 2019

Hyn në fuqi marrëveshja e tregtisë së lirë midis Kosovës e Turqisë

By | June 14, 2019

SHBA: Marrëveshja Kosovë – Serbi me njohje reciproke

By | May 7, 2019

Zviceranët kërkojnë një marrëveshje kuadër me Bashkimin Evropian

By | April 1, 2019

Traktati i armëve bërthamore vendos Moskën dhe Uashingtonin në tension

By | January 31, 2019

Stoltenberg: Pakti bërthamor SHBA-Rusi në rrezik

By | January 25, 2019

A e ka festuar vallë Vitin e Ri draftmarrëveshja e paktit detar me Greqinë? – Nga MYSLIM PASHA

By | January 6, 2019

A po rrezikohet marrëveshja për Maqedoninë e Veriut?

By | December 22, 2018

Daçiç: SHBA mbështet marrëveshjen Serbi-Kosovë si Izrael-Egjipt

By | December 21, 2018

Vendet anëtare të OKB-së miratojnë marrëveshjen globale të emigracionit

By | December 10, 2018

Thaçi: Kështu do të jetë marrëveshja Kosovë-Serbi

By | September 13, 2018

Hoxhaj: Kosova shpreson për marrëveshje me Serbinë deri në pranverë

By | September 12, 2018

Gjuriç: Marrëveshje vetëm në dobi të Serbisë

By | August 10, 2018

Vuçiçi: As serbët e as shqiptarët nuk do të festojnë për marrëveshjen

By | August 7, 2018

Di Maio: Shumica e parlamentit italian do të kundërshtojë paktin tregtar BE-Kanada

By | July 13, 2018

Presidenti i Kosovës takon kryeministrin rus në Ankara

By | July 10, 2018

Zgjidhet kriza politike në Itali, Salvini e Di Maio bien dakord për postin e kryeministrit

By | May 13, 2018

Goodbye Europe!

By | May 13, 2018

Macron: Franca, Britania dhe Gjermania shprehin keqardhje për vendimin e Trumpit

By | May 8, 2018

BE: Si komunitet ndërkombëtar do ta mbrojmë marrëveshjen bërthamore

By | May 8, 2018