VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Bild

Po rrezikoni botën’, letra e BILD drejtuar Presidentit kinez

By | April 18, 2020

Gazetari i “Bild” që nxori përgjimet, i kthehet OSBE-së: Rama armik i medias së lirë!

By | December 20, 2019

Administrata Amerikane knockout Edi Ramës! Nga Elida Buçpapaj

By | July 31, 2019

Botoi përgjime tronditëse për qeverinë e Ramës, çfarë përfaqëson në të vërtetë Bild?

By | June 6, 2019

Gazeta gjermane “BILD”: Kryeministri Rama është një gangster, Shqipëria një shtet i mafias

By | May 15, 2019

Bild: Kombëtarja është krenaria e shqiptarëve

By | May 15, 2016

Politikani gjerman jep dorëheqje pasi iu zbulua një sasi droge

By | March 3, 2016

Manchester City ofron 50 milionë euro për Granit Xhakën

By | February 18, 2016

Hashim Thaçi humbësi i javës në gazetën më të madhe gjermane (foto)

By | February 12, 2016

“Kosova ka të drejtën e vetëvendosjes” – Deklarata e Putin, shkakton tërmet në Serbi /VIDEO

By | January 11, 2016

Thaçi për Bild Zeitung: Rusia po e destabilizon Ballkanin

By | November 29, 2015

Houellebecq që parashikoi tmerrin e Parisit (dhe më shumë se kaq)

By | November 16, 2015

Mediat e huaja komentojnë kualifikimin historik të Shqipërisë

By | October 12, 2015

”Bild”: Merkel favoritja kryesore për Nobelin e Paqes

By | October 2, 2015

Bild – Merkelit i bie të fikët në pushimin pas aktit të parë të operës Tristani dhe Izolta

By | July 26, 2015