VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: dorëheqje

Kiçmari: Mendoj se sonte Presidenti është dashur të japë dorëheqje

By | June 29, 2020

Serwer: Nëse Thaçi dhe Veseli nuk japin dorëheqje, Kosova do të ndodhet në telashe

By | June 24, 2020

Gjashtë mësime nga një dorëheqje Nga Arben Kallamata

By | December 21, 2019

Firmosi ‘arrest shtëpie’ për ish-ministrin Tahiri, jep dorëheqjen gjyqtarja e Krimeve të Rënda

By | December 9, 2019

Jep dorëheqje i dërguar i posaçëm i SHBA-së për Ukrainën

By | September 28, 2019

Vëllai i kryeministri britanik lë politikën pas diskutimeve për Brexit

By | September 5, 2019

Haradinaj e pranon për herë të parë: Presioni ndërkombëtar për taksën, e rrëzoi qeverinë

By | August 31, 2019

Zëri i Amerikës: Shkodër, nis dorëheqja e drejtorëve rajonalë

By | August 29, 2019

Haradinaj kthehet nga Haga: Kufijtë e Kosovës nuk preken

By | July 26, 2019

Ka rënë apo nuk ka rënë qeveria!? – Nga Florim Zeqa

By | July 23, 2019

Dita e fundit si kryeministër, ​Haradinaj sot dorëzon dorëheqjen tek Thaçi

By | July 22, 2019

“Asnjë hap pas për çlirimin e Shqipërisë nga e keqja”, Basha rendit 20 rastet kur Rama duhet të ishte larguar

By | June 1, 2019

Dorëhiqet zëvëndësprokurori i përgjithshëm i SHBA-së

By | April 30, 2019

Los Angeles Lakers, Magic Johnsoni jep dorëheqje

By | April 10, 2019

Kryeminstrja britanike May para një presioni për dorëheqje

By | March 24, 2019

Protestat në Serbi hyjnë në javën e dhjetë, kërkohet dorëheqja e Vuçiqit

By | February 10, 2019

Japin dorëheqjen të gjithë kryetarët e komunave në veri të Kosovës

By | November 27, 2018

Jep dorëheqje ministri izraelit i Mbrojtjes për shkak të armëpushimit në Gaza

By | November 14, 2018

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, ka dhënë dorëheqjen, Gjeneral Sandër Lleshi do të sjellë energji pozitive

By | October 27, 2018

Nikki Haley largohet si ambasadore në OKB

By | October 9, 2018

Mes ngazëllimit dhe emocioneve Doris Leuthard njofton largimin e saj nga qeveria

By | September 27, 2018

Vetingu – Pesë ditë para afatit, dorëhiqen 500 policë, ja pse

By | May 2, 2018

Policia rekomandon akuza për korrupsion, Netanyahu kundërshton

By | February 14, 2018

Vetëvendosje: Jep dorëheqje Dardan Sejdiu

By | January 4, 2018