VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: VJOSA OSMANI

Osmani: Nuk bashkëpunojmë me PAN-in për ta shkarkuar Konjufcën

By | January 17, 2020

Oferta e Albin Kurtit përplas krerët e LDK-së

By | January 15, 2020

Vjosa Osmani: Vrasësit e Tahir Zemajt, Hasan Zemajt e Enis Zemajt janë ende të lirë

By | January 4, 2020

Vjosa Osmani: Gabim historik për vendin nëse nuk arrihet marrëveshja me Vetëvendosjen

By | January 3, 2020

Të lumtë, Albin, je i madh. – Nga Prof. dr. ESHREF YMERI

By | December 28, 2019

Drejt Kompromisit të Madh për Kosovën Europiane – Nga ROMEO GURAKUQI

By | December 27, 2019

ALERGJIA E AGIM VELIUT NDAJ VJOSA OSMANIT – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | December 26, 2019

Si e “propozoi” Glauk Konjufca Vjosa Osmanin për Presidente?

By | December 25, 2019

Vjosa Osmani, forcë e ndryshimit apo hambar i grumbullimit të votave!? – Nga Florim Zeqa

By | December 19, 2019

Po kush është ky farë Agim Veliu që kërkon përgjegjësi dhe sqarime nga Vjosa Osmani? – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | December 16, 2019

Osmani: Të ndalen fushatat linçuese, presim që LVV të na ftojë në takim

By | December 5, 2019

Vjosa Osmani ka një qëndrim krejt ndryshe nga Isa Mustafa dhe zyrtarët e tjerë për çështjen e presidentit

By | December 4, 2019

Albin Kurti e Vjosa Osmani të ftuarit specialë të Ambasadorit Amerikan Philip Kosnettit për të shënuar përvjetorin e marinsave

By | November 25, 2019

Vjosa Osmani thotë se vrasësit e Xhemajl Mustafës janë të lirë, kërkon dënimin e urdhërdhënësve

By | November 23, 2019

Në pritje të qeverisë së re! Albin Kurti takohet me Vjosa Osmanin dhe jep lajmin: Kosova do të dalë nga kriza

By | October 30, 2019

Vjosa Osmani: Ukë Bytyçi ishte atdhetar i pashoq, mallkim për të pabesët që e vranë

By | October 27, 2019

Intervista – Osmani: Koalicioni me Vetëvendosjen, të jetë partneritet mes të barabartëve (video)

By | October 26, 2019

Vjosa Osmani: LDK e VV assesi s’do të dialogojnë me Serbinë për territore

By | October 25, 2019

Intervista – Osmani: SHBA nuk do të kërkojë ndryshimin e kufirit (video)

By | October 22, 2019

ZGJEDHJET NË KOSOVË: A ËSHTË KY NDRYSHIMI I MADH NË POLITIKËN SHQIPTARE? – Nga Frank Shkreli

By | October 17, 2019

Pas Shtëpisë së Bardhë Vjosa Osmani pritet edhe në State Department

By | October 16, 2019

VOTUESVE QË VOTUEN VETVENDOSJEN DHE ALBIN KURTIN – Nga Bardh Nengurra

By | October 15, 2019

Vjosa e ka pas vetes gjithë LDK-në, e kalon Albinin e vitit 2017 (tabela)

By | October 14, 2019

Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike – pajtohen për bashkëqeverisje

By | October 10, 2019