VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: deputeti i PS

I doli emri në përgjimet e ‘Avdylajve’, Krimet e Rënda lirojnë ish- deputetin Arben Çuko

By | August 1, 2019

Falsifikime dhe humbje kujtese, si u tjetërsuan pronat në Shëngjin – Nga Vladimir Karaj & Elton Qyno*

By | December 23, 2018

Arrest me burg për ish-deputetin e PS, ja pse u prangos Arben Ndoka

By | October 21, 2018

Erion Braçe jep alarmin: Meta ja si po e “vret” Presidentin

By | June 7, 2017

Majko: “Republika e Re” po ngre ndarje të cilat nxisin konfliktin dhe dhunën në një drejtim të panjohur për vendin

By | May 8, 2017

Majko poston foto me kallashnikov: Më mirë marrëveshje pa nder se…

By | May 3, 2017

Peza: Prokuroria po më heton si gazetar, jo si deputet

By | April 18, 2017

PS-Bashës: Prit, Luli, pas 18 qershorit fillo e qaj

By | February 24, 2017

Arkiv: Taulant Balla Ilir Metës: jep dorëheqjen për dosjen e zezë të diplomacisë!

By | April 6, 2016