VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Qeveria Rama

Vizitat Tiranë-Prishtinë/ Nazarko: Rama dështoi për të krijuar realitete të reja ekonomike, monopolet kushtëzojnë politikat në të dyja vendet

By | July 3, 2020

Qeveria bllokon fondet e Bashkisë së Shkodrës

By | August 20, 2019

QEVERIA RAMA DHE PËRGJEGJËSIA KOMBËTARE – Nga ASLLAN BUSHATI

By | August 16, 2019

Paketa anti-shpifje/ Erebara: Ju tregoj tri shkeljet Kushtetuese

By | July 11, 2019

Intervista – Martin Henze: Situata në Shqipëri është katastrofike, ja pse BE shtyu negociatat

By | June 22, 2019

Shqipëri – narko shteti – Nga Martin Henze*

By | June 15, 2019

Albumi i Piktorit – AVNI DELVINA: Ja dhe Akademia e Shkencave e zgjidhi problemin e saj

By | May 19, 2019

Thirrja e studentëve: Nesër të gjithë qytetarët në protestë mbarëkombëtare

By | December 14, 2018

Arkivë – Çfarë deklaronte Rama kur ishte kryetar Bashkie, për ndërtimet e palegalizuara të Unazës së Re

By | November 25, 2018

Tiranë: Audio përgjimi Bianku – Biba mbi pronat

By | August 28, 2018

Ofensiva e dështuar e opozitës, kundër qeverisë së degraduar të PS – Nga Enkel Xhangoli

By | July 22, 2018

Ajo që ndodhi në kufirin e Rrugës së Kombit – Nga SPARTAK NGJELA

By | March 31, 2018

Zëri i Amerikës: Opozita kërkoi qeveri të përkohshme antimafia

By | January 27, 2018

Pashaj: Rinegociimi për detin – i vështirë. Grekët nuk lëshojnë pè

By | November 13, 2017

Shaban Murati: Shqipëria po shndrrohet në një subjekt ndërkombëtar të vetëvrasjes kombëtare, shtetërore e diplomatike

By | October 12, 2017

Tiranë: Protesta për mbrojtjen e lumit Valbona

By | June 25, 2016

Lajmi i fundit/ Skandal seksual: Cili ministër do të japë dorëheqjen sot

By | June 2, 2016

ORTAKËRIA ME TRAFIKANTËT NGA ILIR SECI

By | July 31, 2015

RRUGA E ARBRIT – NË DY VJET PUSHTET EDI RAMA NDËRTOI VETËM 464 METRA – Nga Dr. GËZIM ALPION, Birmingham

By | June 30, 2015