VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Richard Grenell

Kurti: Nënshkruesit e marrëveshjes së Mynihut – nuk ishin të autorizuar

By | February 15, 2020

Grenell kundër reciprocitetit ndaj Serbisë

By | February 10, 2020

Thaçi i shkruan Trumpit: Nën udhëheqjen tuaj do ta arrijmë marrëveshjen me Serbinë

By | February 8, 2020

Kadri Veseli i përgjigjet njeriut të Trumpit: Albini është rrenc

By | February 7, 2020

Ambasadori Grenell rithekson kërkesën që Kosova të heqë tarifat ndaj Serbisë

By | February 7, 2020

Grenelli i kërkon Qeverisë së re të Kosovës të heqë taksën

By | February 4, 2020

Weber: Qasja e Trumpit nuk ofron zgjidhje, problemi Kosovë-Serbi është politiko-ideologjik

By | January 29, 2020

Vuçiçi paralajmëron marrëveshje për linjën hekurudhore Prishtinë-Beograd

By | January 24, 2020

Kërcënon i dërguari i Trumpit gjatë konferencës me Vuçiçin: SHBA tërhiqet, nëse nuk arrini marrëveshje me Kosovën!

By | January 24, 2020

Grenell reagon në Twitter: Faleminderit Albin…

By | January 23, 2020

Grenell: Kosova të heqë tarifat – Serbia të ndalë fushatën kundër njohjeve (video)

By | January 23, 2020

Thaçi në darkë pune me ambasadorin Grenell

By | January 22, 2020

Grenell për marrëveshjen ajrore: Ky është vetëm fillimi i asaj që planifikojmë për Serbinë e Kosovën

By | January 22, 2020

Ambasadori Grenell takoi përfaqësuesit e Lidhjes Demokratike të Kosovës

By | January 3, 2020

Grenell s’është njoftuar nga Macroni për takimin e fundit Thaçi-Vuçiç

By | November 16, 2019

Ambasadori Grenell në mbështetje të nismës për “shengenin ballkanik”

By | November 14, 2019

“Pranoje Kosovën”, kërkesa që e ka djersitur Vuçiqin në takim me njeriun e Trumpit

By | October 12, 2019

Detaji i pazakontë në takimin me të dërguarin e Trumpit, flet Vuçiç pas gjendjes së “shokut”: Vetëm kur të jem menduar mirë rreth bisedës do dal…

By | October 11, 2019

Richard Grenell zhvillon takimet në Kosovë

By | October 9, 2019

Richard Grenell sot në Prishtinë, vjen edhe Mathew Palmeri

By | October 9, 2019

Serwer: Caktimi i Grenellit emisar për Kosovën – vendim tragjik

By | October 5, 2019

DASH: Palmer dhe Grenell do të punojnë ngusht për të arritur marrëveshjen ndërmjet Kosovës dhe Serbisë

By | October 5, 2019

Gjermania reagon pas emërimit të Richard Grenell si emisar në negociatat Kosovë-Serbi

By | October 4, 2019

Thaçi zhvillon bisedë telefonike me të dërguarin amerikan për dialogun

By | October 4, 2019