VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: BE

Pas Rezolutës të 15 kushteve të BE – Edi Rama merr sot një tjetër grusht nga Il Giornale, gazeta e Berlusconit

By | June 21, 2020

Neritan Ceka: 6 mln eurot për Bylisin dhe roli i Sorecës, fondet e BE për Monumentet e Kulturës histori kriminale

By | February 27, 2020

Kërkohet mbrojtja e Jusuf Buxhovit nga SHBA, Bashkimi Evropian dhe Gjermania Nga Agron Jaha

By | July 13, 2019

Thanks to Ambassador Kyle Scott! Amerika nuk ka ndryshuar qëndrim ndaj Kosovës – Nga Elida Buçpapaj

By | February 1, 2019

Intervista – Thaçi: Nga askush dhe për asnjë çmim nuk mund të refuzohet partneriteti me SHBA-në

By | January 31, 2019

Nenad Canak: “Milorad Dodik, Tradhtar i Bosnjës dhe Eksponenti i Putinit”

By | January 9, 2019

(Video) Konferenca e përbashkët me gazetarët: Edi Rama: Miqtë europian të mos na tregojnë përralla dhe përkëdhelin Serbinë!

By | November 26, 2018

Sesilia Plasari i dërgon Letër të hapur ambasadorit të ri të BE-së, Luigi Soreca

By | October 1, 2018

Zonja Vlahutin, portreti juaj i bukur u shkri si kripa në ujë! – Nga Elida Buçpapaj

By | June 28, 2018

Kampet e refugjatëve në Shqipëri deal i një kryeministri të papërgjegjshëm me një BE raciste e të papërgjegjëshme ! Nga Elida Buçpapaj

By | June 24, 2018

BE: Si komunitet ndërkombëtar do ta mbrojmë marrëveshjen bërthamore

By | May 8, 2018

Liderët e BE-së mblidhen nesër në Bruksel

By | March 21, 2018

Turqia partneri i pestë më i madh i BE-së në tregtinë e jashtme

By | March 20, 2018

Shkëmbimi tregtar Rusi-BE shënon rritje me 43 për qind

By | April 14, 2017

Deklaratë e përbashkët në samitin e BE-së në Romë

By | March 25, 2017

Sheshel: Meqë shqiptarët rebelë mbrohen nga shtete të BE, serbët të kenë Rusinë

By | March 23, 2017

Mishi i kalbur nga Brazili, BE në alarm! Po Shqipëria?

By | March 22, 2017

BE dënon sulmet ndaj ambasadorit Donald Lu

By | February 4, 2017

Brukseli zyrtar u përgjigjet akuzave ndaj Vlahutin për vilën luksoze: Ja e vërteta

By | January 27, 2017

Ministri i Jashtëm i i Zvicrës Didier Burkhalter : “Jo aleancë me Britaninë kundër BE-së”

By | January 19, 2017

Ish-Presidenti Alfred Moisiu për çështjen “Haradinaj”: Shqipëria të reagojë fort! BE të mos ‘përkëdhelë’ Serbinë

By | January 7, 2017

Merrni informacion: Ndryshon lëvizja pa viza në BE, ky është rregulli i ri

By | December 27, 2016

ZYRTARE: Johannes Hahn rekomandon hapjen e negociatave për Shqipërinë. Reagon Rama

By | November 9, 2016

Selami kundërshton ashpër Bumçin kur Opozita thirrje BE të mos hapë negociatat me Shqipërinë

By | September 21, 2016