VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: intervistë

Korrik 1912 : Intervista e rrallë e Ismail Qemalit në gazetën franceze « Le Figaro » – Nga Aurenc Bebja*, Francë – 7 Janar 2017

By | January 7, 2017

Trumpi i gatshëm për bisedë telefonike me Putinin

By | November 12, 2016

Euronews – Ramës: Një e treta e ekonomisë së Shqipërisë është prej prostitucionit, parave të drogës dhe nga vrasjet mes bandave

By | May 20, 2016

CNN: Majlinda Kelmendi lufton për njohjen e Kosovës

By | April 22, 2016

Intervistë me Dr.Ruki Kondaj:Çdo gjë e arritur jashtë kohës së punës, me vullnetarizëm nga dëshira e madhe për të ngritur lart vlerat tona kombëtare

By | January 16, 2016

Thaçi për Bild Zeitung: Rusia po e destabilizon Ballkanin

By | November 29, 2015

RUDINA HAJDARI – RRËFEHET VAJZA E AZEM HAJDARIT

By | September 12, 2015

Rajonet kufitare – Coop do të bëjë ulje të mëdha çmimesh

By | July 16, 2015

McCartney deklaratë tronditëse ndaj Lennon – Vdekja e ka bërë martir

By | July 9, 2015

PUTINI NË KUJTIMET E SHOKUT TË KLASËS – Përktheu dhe përgatiti Prof. dr. ESHREF YMERI

By | June 30, 2015